Skip to Content

 

 

 

 

 

 

 

 

Video mokymų ciklas norintiems pradėti investuoti

„Investavimo ABC“

 

Sveiki atsivertę mokymų pradedančiajam investuotojui puslapį. 

1 paskaita - nemokama!

Įsigykite paskaitas dabar

 

 

Ilgai sukome galvas, kaip teisingą ir reikalingą informaciją padaryti prieinamą kuo platesniam vartotojų ratui. Ir štai prieš Jus 10 video paskaitų ciklas. Kaip ir visi naudingiausi dalykai pasaulyje, galintis atrodyti nuobodus, savaime suprantamas ar stokojantis spalvų. Tačiau jis bus naudingesnis už bet kurį "nemokamą" pažadą paversti jus profesionaliais investuotojais per 20 minučių.

Nežadame jokių stebuklų savo klausytojams. Praleidę nemažai savo laiko prie šių mokymų, kitą dieną milijonieriais netapsite. Tačiau, tai yra esencija to, ką apie investavimą privalo žinoti ir kuo vadovautis kiekvienas finansiškai raštingas žmogus.

Kas yra investavimas? Kiek logiška tikėtis uždirbti ir kuo rizikuoju? Pagrindiniai investavimo produktai. Kada ir kam verta juos rinktis? Kas yra investicinis fondas ir kaip juos rinktis? Kur rasti informacijos? Kokius mokesčius turėsiu mokėti? Kaip suplanuoti kur investuoti? Kiek ir kaip turėčiau paskirstyti investicijas?

Mokydamiesi sužinosite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų.

Video mokymus veda Artūras Milevskis: investicijų valdytojas (patirtis daugiau nei 10 metų), dėstytojas, straispnių autorius. Daugiau apie dėstytoją.

Mokymų turinį galite pasižiūrėti čia

Kodėl dabar?

Nes kuo anksčiau įsigysite prieigą prie mokymų:

 • tuo daugiau laiko turėsite mokytis, pasikartoti ir įsisavinti medžiagą
 • kuo anksčiau pradėsite investuoti, tuo didesnė sėkmė jus lydės (pažiūrėkit mokymų medžiagoje)
 • kol kas tai yra labai nebrangu. Mes norime įeiti į internetinių mokymų rinką, todėl nustatėme tokią nenormaliai žemą kainą. Mokymai auditorijoje šiomis temomis ir tokios kokybės jums kainuotų nuo 400 iki 1000 Lt.

Kodėl mes?

Žurnalas "Investuok" rengia mokymus apie investavimą privatiems investuotojams nuo 2008 metų. Mūsų seminaruose ir mokymuose jau dalyvavo daugiau kaip 4000 žmonių. Šis internetinis projektas - naujas žingsnis būtinas žinias padaryti prieinamesnėmis dar didesniam ratui žmonių. 

 • 10 paskaitų po ~30 min.
 • Video medžiaga
 • MP3 audio failas
 • Paskaitos konspektai
 • Video paskaitos internete
 • Mokotės Jums patogiu metu
 • Paskaitos galioja iki 2016 12 31
 • Pinigų grąžinimo garantija

Video paskaitų ciklas „Investavimo ABC“ – pirmasis žurnalo „Investuok“ video paskaitų internete projektas. Kiek vėliau pasiūlysime video paskaitų ir labiau patyrusiems investuotojams.

Jei norite apie investavimą išmokti daugiau, aplankykite "Investuok akademijos" puslapį
 
Išbandykite save atlikdami trumpą testą pradedančiąjam investuotojui