Skip to Content

Apie INVESTUOK

 

Video paskaitų ciklą „Investavimo ABC“ sukūrė žurnalas „Investuok“

Žurnalas INVESTUOK

Žurnalas „Investuok“ - tai nuo 2007 m. leidžiamas mėnesinis žurnalas privatiems investuotojams apie investavimą ir pinigų tvarkymą. Viena iš pagrindinių žurnalo idėjų – informaciją pateikti VISIEMS suprantama kalba.

Per metus išleidžiama 11 žurnalo „Investuok“ numerių (liepa-rugpjūtis jungtinis numeris). Kiekviename žurnalo numeryje rašome apie: ekonomikos ir rinkų aktualijas, garsius investuotojus ir investuojančius lietuvius, taupymo patarimus ir mintis apie tai, kaip auklėti vaikus kad jie mokėtų elgtis su pinigais, analizuojame galimas investavimo kryptis ir konkrečias įmones, investavimo produktus.

Siekiame, kad kiekvienas straipsnis būtų praktiškai pritaikomas.

 

INVESTUOK renginiai

Žurnalas kiekvieną mėnesį organizuoja seminarus apie investavimą. Seminarai vyksta Vilniuje ir Kaune, taip pat transliuojami internetu.

Norintiems gilinti žinias „Investuok” siūlo dalyvauti mokymų cikluose: „Asmeninės investavimo strategijos sukūrimas“, „Vertės investavimas“, „Fundamentali analizė”, „Techninė analizė”, „Makroekonomika investuotojui“ ir pan.

 

Knygos apie investavimą

Žurnalas „Investuok” leidžia knygas apie investavimą ir pinigų tvarkymą.

Neseniai išleidome knygą apie pinigų tvarkymą „Jūsų kaimynas milijonierius? Netikėtos turtingųjų paslaptys“ ir knygą „Praktinė ekonomika“, kuri parodo, kaip sudėtingos ekonomikos teorijos veikia realiame gyvenime.

Siūlome perskaityti ir anksčiau mūsų išleistas knygas: „Kaip uždirbti iš akcijų“, „Vėžlių kelias“, „Biržos spekulianto memuarai“, „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai“.

 

Radijo laidos apie investavimą

Radijo stotyje „Žinių radijas“ kiekvieną antradienį 6:50 ir 14:50 galite išgirsti žurnalo „INVESTUOK“ vyr. redaktoriaus Liudviko Gadeikio komentarą.

 

Facebook

Žurnalo „Investuok“ Facebook profilis jungia daugiau nei 8 000 bendraminčių.

Labai didžiuojamės, jog maždaug pusė žurnalo „INVESTUOK“ skaitytojų – ypač lojalūs žurnalo prenumeratoriai. Be to, prenumeratoriai visuomet gauna geriausius pasiūlymus mūsų produktams ir paslaugoms.

Daugiau informacijos apie prenumetą  www.investuok.eu arba tel. (8-659) 41020, el. paštas: prenumerata@investuok.eu