Įmonės finansai. Kaip pritraukti daugiau apyvartinių lėšų.

Seminarų ciklas vadovams apie tai, kaip spręsti apyvartinių lėšų trūkumo problemas ir pasiekti greitesnį augimą

  • Įmonės finansai. Kaip pritraukti daugiau apyvartinių lėšų
  • Trijų vakarų tęstinis kursas
  • Lapkričio  21, 28 ir gruodžio 5 d. nuo 18:00 iki 21:15
  • Vilniuje
  • Iš viso 9 valandos antradienio vakarais
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

 

Dar liko 3 vietos už specialią kainą - 179 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Praktinių mokymų pilna kaina 300 €

Svarbiau yra apgalvotai veikti negu protingai mąstyti.
Ciceronas
Algimantas Variakojis

Algimantas Variakojis

Finansų ekspertas, "Verslo angelų fondo I" partneris, atsakingas už strateginį valdymą ir finansų pritraukimą. Turi daugiau kaip 26 metų patirtį privataus kapitalo investavimo srityje. Didelė darbo patirtis įvairaus dydžio įmonių valdybose.

Vitalij Šostak

Sertifikuotas finansų analitikas (CFA), investuotojas, UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“ vadovas. Kiekvieną dieną savo darbe praktiškai padedantis spręsti įvairaus dydžio įmonių finansų valdymo problemas.

Rūta Bilkštytė

Mokesčių ekspertė, įmonės "Fidexperta" vadovė, dirbanti šioje srityje nuo 1991 metų ir sukaupusi unikalią patirtį vadovaujamose pozicijose įvairiuose mokesčių inspekcijos skyriuose, tarptautinėje audito bei mokesčiu konsultacijų kompanijoje.

Dažnai įmonių vadovams pasitaiko tokie momentai, kuomet naujiems projektams finansuoti ar veiklos nesėkmėms kompensuoti reikalingos papildomos apyvartinės lėšos.

Pirmoji mintis - kreiptis į banką. Tačiau tai nebūtinai tinka visiems projektams ir ne visoms įmonėms, ypatingai smulkesnėms. Jau nekalbant apie tai, kad bankai reikalauja užstato ir mėgsta riboti veiklą.

Todėl siūlome jums trijų finansų ekspertų parengtą trijų vakarų praktinį tęstinį mokymų kursą

Įmonės finansai. Kaip pritraukti daugiau apyvartinių lėšų.

1 paskaita. Lapkričio 21 d. Vidiniai įmonės finansiniai resursai. Vitalij Šostak.
Pagrindiniai klausimai: Pinigų srautų planavimas ir valdymas, pagrindinių veiksnių, formuojančių pinigų srautą, identifikavimas. Apyvartinis kapitalas, jo struktūra, planavimas ir valdymas. Jautriausios finansinės vietos - klientai, tiekėjai, sandėlys.

2 paskaita. Lapkričio 28 d. Verslo mokesčių rizikos optimizavimas. Rūta Bilkštytė
Pagrindiniai klausimai: mokesčių rizikos, susijusios su pinigų pritraukimu ir sąnaudų optimizavimu. Kokios rizikos pritraukiant investuotojus, skolinantis, optimizuojant pinigų srautus ir pan.

3 paskaita. Gruodžio 5 d. Pinigų į įmonę pritraukimas iš išorės. Algimantas Variakojis.
Pagrindinės temos: finansiniai investuotojai skirtingose įmonės išsivystymo stadijose. Alternatyvūs pinigų pritraukimo būdai - priviligijuotos akcijos, obligacijos ir pan.

Kam skiriami mokymai?

Mokymai nedidelių įmonių vadovams arba vidutinių įmonių finansų vadovams. Tiems, kurie nori atsakingai ir tiksliai planuoti, kontroliuoti ir efektyviai panaudoti įmonės finansus. 

Ko tikėtis mokymų metu?

Mokymai parengti praktikams su daugybe pavyzdžių ir analizių. Tikimės, turėsime laiko ir specifiniams Jūsų klausimams atsakyti.

Ko tikėtis po mokymų?

Išklausę šį praktinį kursą turėsite aišku supratimą:

  • Iš kur paimti pinigų reikalingiausiu metu;
  • Kaip greičiau ir efektyviau augti ir vystytis;
  • Kaip sumažinti nereikalingas išlaidas ir padidinti įmonės pelningumą;
  • Greičiau ir efektyviau planuoti įmonės ateities srautus ir pelną.

Garantijos

Dalyvaudami šiuose renginiuose niekuo nerizikuojate. Jei po seminaro nuspręsite, kad mokymai neatiko lūkesčių arba išvis patekote ne ten kur tikėjotės, grąžinsime Jums 100 proc. jūsų sumokėtų pinigų be jokių diskusijų.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu mokymai@investuok.eu arba tel. +37067879955

finansu valdymas