Investavimas į tarpusavio skolinimo platformas Lietuvoje. Nepriklausomo investuotojo mokymai.

3 paskaitų ciklas internetu apie sėkmingo investavimo į p2p platformas Lietuvoje esmę ir pagrindus

 • Investavimas į tarpusavio skolinimo platformas Lietuvoje.
 • Praktinių mokymų ciklas.
 • Internetu tiesiogiai. Su galimybe peržiūrėti vaizdo įrašą vėliau.
 • 2020 m. gruodžio 18, 23 ir 29 d., nuo 19 val.
 • Trys paskaitos – 45 min. + Q&A sesija
 • Registracija baigta

Pilna mokymų kaina 90 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki  antros paskaitos pradžios 2020-12-23 19 val. arba penkiems dalyviams. Priklausomai, kas įvyks anksčiau.

"Svarbu ne tai, kiek pinigų uždirbate, bet tai, kiek pinigų sutaupote, kaip stipriai jie dirba jums ir kelioms kartoms jų paliksite."

Robertas Kiyosakis

Su Andriumi Astylaičiu

investuoja į p2p platformas nuo pat jų įsikūrimo. Asmeninė investicijų grąža toli virš 10 proc.

Niekam nebereikia aiškinti, kad investavimas į tarpusavio skolinimo platformas pats prieinamiausias, demokratiškiausias ir lengviausias būdas smulkiam privačiam investuotojui įdarbinti savo pinigus. Tačiau, kaip visada, yra keletas „bet“…

1) kodėl vieni investuotojai uždirba dviženkles metines grąžas, o kiti ne? Kokią analizę reikia atlikti, kokius namų darbus padaryti?

2) dauguma arba beveik visa informacija apie apie šias investavimo galimybes, riziką ir netgi strategijas mus pasiekia tiesiai iš pardavėjų. Nebūtinai jie meluoja ar iškreipia realybę, bet papildomų motyvų nutylėti nepatogius niuansus irgi turi.

3) pats investavimo procesas gali atrodyti toks paprastas ir nesudėtingas, kad net tingu būtų ko nors mokytis, tačiau, kai ateina laikas skaičiuoti rezultatus, vis tiek galvojame, kad galėjome kažką padaryti geriau ir teisingiau….

Todėl suradome jums sėkmingą privatų nepriklausomą investuotoją Andrių Astylaitį, kuris sutiko pasidalinti savo Lietuvos p2p rinkos, įmonių, investavimo strategijų patirtimis itin glausta ir efektyvia forma:

Investavimas į tarpusavio skolinimo platformas Lietuvoje. Nepriklausomo investuotojo mokymai.

Lektorius Andrius Astylaitis – investuoja į p2p platformas nuo pat jų įsikūrimo. Asmeninė investicijų grąža toli virš 10 proc.

Apie ką visa tai (paskaitų planas):

 • Platformų apžvalga. Pirminis įspūdis. Platformų trūkumai ir privalumai. Rizika ir galimybė uždirbti. Nagrinėsime Paskolų klubą, Finbee, Savy, Mintos.
 • Pirminė rinka. Paskolų pasirinkimas. Kaip žinoti ir pasirinkti, į kurias paskolas investuoti, o į kurias ne, kokie kriterijai yra lemiami. Kokie netiesioginiai kriterijai gali būti svarbūs.
 • Automatinis investavimas. Kaip padaryti, kad jis veiktų ir investuotų tiek, kiek jūs numatėte ir neivestuoti ten, kur jūs visai nenorėtumėte.
 • Antrinės rinkos ypatumai. Kada verta pardavinėti savo investicijas ir ar verta jas pirkti?
 • Strategijų pasirinkimas. Kokios strategijos veiksmingiausios. Investuoti į didelius procentus su didele rizika? Ar rinktis saugesnes investicijas, bet mažiau uždirbti?

Kaip tai vyks?

 • Transliacija vyks nuotoliniu būdu zoom platformoje. Jei nespėsite sudalyvauti, atsiųsime jums prisijungimą, kur galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą.
 • Gausite bazines žinias, paremtas suprantama kalba ir konkrečiais pavyzdžiais.
 • Galėsite užduoti ir išnagrinėti jums rūpimus klausimus apie investavimo į p2p galimybes. Tam specialiai išskyrėme laiką klausimų ir atsakymų sesijoms.

Kam skiriama?

Šie mokymai skiriami privatiems asmenims, kurie supranta, kad sėkmingo investavimo pagrindas – jų pačių žinios ir išsilavinimas.

NEPAVYKSTA UŽSIREGISTRUOTI? SUSISIEKIME:

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą