Investavimo ABC.

Savarankiško privataus investuotojo praktika.

Įvadas į savarankišką investavimą

 • Investavimo ABC
 • Penkios įvadinės paskaitos su praktika ketvirtadienio vakarais 
 • Vilniuje, rugsėjo 21, 28 ir spalio 5,12 ir 19 dienomis nuo 18:00 iki 21:15
 • Iš viso 15 akademinių valandų.
 • Papildomai pasirinktinai - šeši valandos trukmės susitikimai kartą per mėnesį aptarti investavimo proceso ir rezultatų lapkričio - balandžio mėn.
 • Iš viso 6 grupės valandos trukmės susitikimai kartą per mėnesį.
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Paskaitų dalies kaina 300 €. Renkantis kartus su kasmėnesiniu palaikymu po mokymų 480 €

Mažiau kaip dvi savaitės iki mokymų pradžios, todėl

 

Registracija baigta

Su Tautvydu Marčiulaičiu

DSC_5633

Šiuo metu dirba „Danske Bank“, vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis.

Jei tik nesate vienas iš nedaugelio Lietuvos milijonierių, savo santaupomis ir saugia ateitimi turėsite pasirūpinti patys.  Niekas šiame pasaulyje nėra suinteresuotas, kad Jūsų investicinė veikla būtų sėkminga. Nei valdžia, kuriai daug svarbiau, kad jūs vartotumėte čia ir dabar ir taip suktumėte ekonomiką, nei bankai ir finansiniai tarpininkai, kuriems svarbu neprisiimti rizikos ir ilgiau jus išlaikyti rinkoje. Tik Jūs pats galite atsakyti už savo finansinę ateitį.

Žmonėms kažkodėl atrodo, kad asmeninių pinigų saugojimas, kaupimas ir gausinimas, tai tokie gebėjimai su kuriais gimstama, kitiems atrodo, kad tuo užsiimti netauru arba nesaugu. Tačiau požiūris pasikeis, jei į investavimą žiūrėsite ne kaip į azartą, lošimą, laimėjimus ir didžiulius uždarbius, o kaip į būdą būti savo gyvenimo šeimininkais ir jaustis saugiai.

Investavimas - tai sritis, kurioje geriausia nesivadovauti kitų patarimais. Finansų institucijose, jei ir rasite kompetetingą patarėją, jis dažniausiai turės ir papildomų interesų - parduoti jums kokį nors produktą, pritraukti jūsų pinigus į savo įmonę ir pan. Dar blogiau, klausyti draugų, giminių ir pažįstamų patarimų - kuo daugiau aplinkui jus šneka koks tai yra puikus būdas uždirbti, tuo turite būti atsargesni investuodami savo pinigus. Bet kuriuo atveju, norėdami jaustis saugiai ir ramiai miegoti naktimis, turite patys sukaupti bent jau minimalų reikalingų žinių bagažą.

Dėl to siūlome Jums tęstinį, penkių vakarų praktinį seminarų ciklą ir po to sekantį šešių mėnesių palaikymą, kuris padės jums patiems susigaudyti investavimo pasaulyje.

Investavimo ABC. Savarankiško privataus investuotojo praktika.

Lektorius Tautvydas Marčiulaitis – šiuo metu dirba „Danske Bank“, vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis.

Pagrindiniai mokymų akcentai:

1) Investavimo pagrindai ir portfelio formavimas – apie rinkas, instrumentus ir kitus svarbiausius dalykus ibvestuotojui. Praktinė dalis - demo sąskaitos atidarymas ir susipažinimas kaip vykdomos investavimo operacijos + rizikos/grąžos supratimas ir paskaičiavimas.
2) Ilgalaikis investavimas – kaip veikia investavimas ir kokias galima naudoti investavimo strategijas. Praktinė dalis - investicinio portfelio formavimas demo sąskaitoje iš ilgalaikių pozicijų.
3) Spekuliavimas – spekuliavimo ypatumai ir strategijos. Praktinė dalis - pozicijų analizė ir nupirkimas spekuliacijai;
4) Papildomi instrumentai – įvairūs instrumentai, kuriuos galima naudoti savarankiškai investuotojant. Praktinė dalis - kaip papildomi instrumentai keičia valdomus demo portfelius, kas ir kam būtų naudinga panaudoti.
5) Rizikos valdymas – kaip valdyti investicijų ir spekuliavimo riziką. Praktinė dalis - galutinis investicinio portfelio sudarymas.

Kaip tai vyks?

Tikime, kad grynai teorines žinias apie investavimą galite nesunkiai susirasti internete. * Šis kursas skirtas tiems, kurie norėtų patys valdyti investavimo procesą. Todėl per kiekvieną paskaitą, po teorinės pristatomosios dalies būtinai vyks praktika. Parsisiuntę investavimo platformos demo versiją, išgirstas žinias galėsite iš karto bandyt pritaikyti praktikoje, investuodami su virtualiu pavyzdiniu portfeliu. Taip pat galėsite praktikuotis ir tarpuose tarp paskaitų. Maža to, siūlome šešių mėnesių trukmės palaikymą, kuomet susirinkę kartą per mėnesį su lektoriumi aptarsite kaip jums sekasi investuoti, pasirinkti ilgaikiam investavimui aktualias pozicijas ir šiek tiek paspekuliuoti.

Ką jūs gausite

 • suprasite kaip veikia investavimo mechanizmai,
 • gebėsite sudaryti asmeninį investavimo portfelį,
 • gebėsite naudodamiesi prekybos platforma investuoti savarankiškai visame pasaulyje,
 • gebėsite tiksliai ir adekvačiai įvertinti investicinius pasiūlymus, kuriuos jums teiks bankai ir kiti investavimo tarpininkai,
 • padidinsite gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi geriau tvarkydamiesi su asmeniniais finansais.

Kam skiriama

Skiriama pradedančiajam investuotojui. Tinka tam, kuris dar nieko neišmano apie investavimą, tačiau ir tam, kuris jau bandė investuoti į paprasčiausius investavimo instrumentus - fondus, vietines akcijas ir pan. Pravers net ir tiems, kurie norėtų patys prižiūrėti ir susitvarkyti savo pensijų kaupimo ar gyvybės draudimo investicinius fondus.

Net ir didžiausias savo srities ekspertas kažkada buvo pradedančiuoju

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą