Kaip atrasti sau labiausiai tinkantį investavimo būdą

Jei nors kiek gyvenime esate susidūrę su investavimu, labai rekomenduojame peržiūrėti šį 5 video paskaitų video ciklą.

Jame iš esmės ir nuosekliai nagrinėjami pamatiniai investavimo principai – ne tik kaip susidoroti su milžinišku informacijos srautu apie rinką, ne tik kokias strategijas ir priemones pasirinkti, bet ir apie tai, kokias savybes savyje turite ugdyti. Kaip sėkmei pasiekti galite panaudoti savo silpnybes ir privalumus.

Šių mokymų vertė tuo didesnė, kadangi kursą parengė žmogus pats praėjęs daugiau kaip dešimtmečio ieškojimų kelią ir ne iš teorinių knygų, o asmeninės investavimo ir darbo su investicijų patirties.

Galutinis šių mokymų tikslas – duoti jums vertingus pagrindus, kurių pagalba galėtumėte tapti sėkmingais investuotojais.

Šiuos mokymus ypatingai vertino jau nemažą patirtį investavime sukaupę klausytojai. Todėl norėdami būti sėkmingi, turite sau sugebėti ne tik atsakyti į klausimą “ką ir kada pirkti?”, bet ir “kodėl?

Tyrimų apie investuotojų elgseną duomenimis, klausimą “kodėl?” sau užduoda retas individualus investuotojas, sprendimai priimami spontaniškai, gandų ir patarimų pagalba. Koks tokių sprendimų rezultatas, žinome visi. Taigi, šie mokymai tik tiems, kurie savo veiksmuose siekia profesionalumo ir rezultatyvumo.

Kiekvienas žmogus gali rasti investavimo būdą, kuris leistų jam būti sėkmingu. Aplinkybės siūlo daugybę galimybių – suvokus politikos, verslo ir ekonomikos procesus galima tuo paprastai pasinaudoti neieškant nieko labai unikalaus. Investuotojo branda, tai gebėjimas pasinaudoti skirtumu tarp faktinės informacijos ir rinkos netobulumų.

Informacija

  • 5 video paskaitos 
  • Žiūrėkite kada Jums patogu ir tiek kartų kiek Jums reikia.
  • Įrašus peržiūrėti galėsite visus metus
  • Bendra trukmė – virš 10 val.
  • Po apmokėjimo nuorodas į įrašus rasite skyrelyje “Mano paskyra”
  • Įrašyta 2015 m. lapkričio mėn.

Kaina

195 € Galiojanti kaina 60 €

PIRKTI DABAR

sprendimas

Paskaitų temos:

Lektorius – Darius Slavinskas

 

Mokymų pradžia nemokamai:

X individualių investuotojų konferencijos transliacijos ir vaizdo įrašai

Daugiau video įrašų pasiūlymų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.