Kaip investuoti gyvenant Lietuvoje

  • 4 video paskaitos 
  • Žiūrėkite kada Jums patogu ir tiek kartų kiek Jums reikia.
  • Įrašus peržiūrėti galėsite visus metus
  • Bendra trukmė – beveik 12 val.
  • Po apmokėjimo nuorodas į įrašus rasite skyrelyje „Mano paskyra“
  • Įrašyta 2016 m. rugsėjo mėn.

 

Kaina

300 € Speciali kaina šiandien 85  €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Kokius šansus laimėti automobilių lenktynes turi žmogus pirmą kartą atsisėdęs prie automobilio vairo? Sakytumėt, kad jam reikia pasitreniruoti, pasimokyti pas profesionalus ir tik tada stoti prie starto linijos? O pradėjęs investuoti ar, dar baisiau, spekuliuoti? Žmonėms kažkodėl atrodo, kad asmeninių pinigų saugojimas, kaupimas ir gausinimas, tai tokie gebėjimai su kuriais gimstama, kitiems atrodo, kad tuo užsiimti netauru arba nesaugu. Tačiau požiūris pasikeis, jei į investavimą žiūrėsite ne kaip į azartą, lošimą, laimėjimus ir didžiulius uždarbius, o kaip į būdą būti savo gyvenimo šeimininkais ir jaustis saugiai.

Dar svarbu suvokti, kad niekas šiame pasaulyje nėra suinteresuotas, kad Jūsų investicinė veikla būtų sėkminga. Nei valdžia, kuriai daug svarbiau, kad jūs vartotumėte čia ir dabar ir taip suktumėte ekonomiką, nei bankai ir finansiniai tarpininkai, kuriems svarbu neprisiimti rizikos ir ilgiau jus išlaikyti rinkoje. Tik Jūs pats galite atsakyti už savo finansinę ateitį.

Todėl parengėme Jums šį trumpą mokymų kursą, savotišką pradinį investavimo žemėlapį, kuris labai pravers leidžiantis į investavimo kelią.

16 akademinių valandų praktinių mokymų kursas

KAIP INVESTUOTI GYVENANT LIETUVOJE

Dviejų investavimo stilių strategija pradedantiesiems.

Lektorius

marciulaitisTautvydas Marčiulaitis šiuo metu dirba „Danskebank“, vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis.

Mokymų programa:

1. Kaip pradėti investuoti ? Investavimas ir spekuliavimas. Kaip pasirinkti. Ką reikia išmokti? Kaip ieškoti informacijos? Investavimo tarpininkai ir kaina.
2. Ilgalaikio investavimo strategija. Kaip atrodo investavimo procesas? Ką pirkti ? Kaip sudėlioti ilgalaikio portfelio sudėtį ? Kokius produktus geriausia rinktis pradedančiajam ?
3. Spekuliacinės strategijos. Kaip atrodo spekuliavimo procesas? Kam reikalingas antrasis portfelis ? Spartesnis mokymasis, žaidimo elementai, noras būti teisiu. Uždarbio galimybės.
4. Rizikos valdymas. Kada pirkti, ir kada parduoti? Periodinis investavimas. Kaip pasirinkti fondus? Kaip pasirinkti akcijas?

Kam skiriami mokymai?

Mokymai labiausiai orientuoti į tik pradedančius investuoti, kurie nori, tačiau bijo ar galvoja, kad negali to daryti. Tačiau tinkami ir tiems, kurie nesidžiaugia savo turimais rezultatais ir norėtų apie pagrindus, reikalingus tvirtam ir sėkmingai investavimui, išgirsti iš naujo bei sužinoti dažnai nutylimus dalykus.

Ko tikėtis po mokymų?

Po mokymų galėsite atsakyti sau į klausimą kokių strategijų norėtumėte ir galėtumėte laikytis investuodami. Bei gausite rimtus pagrindus tolimesniam tobulėjimui investavimo srityje. Taip pat galėsite pradėti realiai investuoti ir žinosite, kur galite judėti toliau. Galiausiai, sužinosite visuomet galėsiančios praversti informacijos apie Lietuvos mokestinę sistemą.

X individualių investuotojų konferencijos transliacijos ir vaizdo įrašai

Daugiau video įrašų pasiūlymų