Nuolatinių pajamų investavimo strategija su Tautvydu Marčiulaičiu

Kaip iš investicijų gauti nuolatinį pinigų srautą, jį reinvestuoti didinant pelną ir mažinant riziką

  • Nuolatinių pajamų investavimo strategija
  • Net 9 praktinių mokymų ciklas. 
  • Internetu tiesiogiai.
  • Su galimybe peržiūrėti vaizdo įrašą dar tris mėnesius po ciklo pabaigos.
  • Susitikimai internetu: 1 val. + Q&A sesija.
  • nuo 19:00 val.
  • 2021 m. balandžio 12, 15, 19, 22, 26, 29 ir gegužės 3, 5, 6 d.
  • PATIKRINTA PRAKTIKOJE

Specialus pasiūlymas įsigyti šio ciklo vaizdo įrašus - 199 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Visa ciklo kaina 280 €. Speciali kaina galioja ne ilgiau kaip iki trečios paskaitos pradžios 2021-04-19 18 val. arba penkiems dalyviams. Priklausomai, kas įvyks anksčiau.

"Kažkas šiandien sėdi šešėlyje, nes kažkas labai seniai pasodino medį"

- Warren Buffett

Su Tautvydu Marčiulaičiu

DSC_5633

Vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis. Anksčiau dirbo "Danske Bank", šiuo metu yra Milvas fondų valdytojas ir partneris.

Daugeliui individualių investuotojų atrodo, kad egzistuoja koks nors paslaptingas būdas ar metodas nuspėti, kaip svyruos rinka - kokia kaina bus rytoj, o kokia po metų. Iš tokio tikėjimo neblogai pasipelno finansų pasaulio pranašai. Tačiau eilinių žmonių pajamos iš investavimo dažnai būna mažesnės nei rinkos vidurkis ar, tuo labiau, lūkesčiai. Kokią strategiją geriausiai rinktis žmonėms, kurie neturi laiko kasdien domėtis investavimo reikalais, geopolitine situacija ar kitokiais veiksniais lemiančiais rinkų svyravimus?

Kaip paskirstyti aktyvus, kad ir pavyktų kiek daugiau uždirbti ir sumažinti riziką? Daugeliui žinoma ir girdėta dividendinių akcijų strategija, kuomet investuojama į įmonių, stabiliai mokančių dividendus, akcijas. Tačiau kas būtų, jei išplėstume šią strategiją ir savo pagrindinį kapitalą investuotume ne tik į akcijas, bet ir į kitus aktyvus, duodančius pastovias pajamas, o jau iš kapitalo uždirbtas pajamas investuotume agresyviau ir rizikingiau?

Apie tai - šis praktinis devynių paskaitų ciklas, kuris padės jums efektyviau ir saugiau investuoti bei praplės jūsų investavimo galimybes:

Nuolatinių pajamų investavimo strategija

Kaip tai vyks

Paskaitų metu bus aptariamos skirtingos turto klasės, analizuojami jų vertinimo metodai, matematiškai parodomi pasyvaus srautinio investavimo pranašumai. Kalbama apie skirtingų instrumentų kombinaciją krepšelyje, kapitalui efektyvios alokacijos svarbą bei galimybes sumažinti bendrą riziką, naudojant srautinius aktyvus.

Kam skiriama

Šis kursas skirtas tiems, kurie nenori spėlioti, kur eis rinka, o tikisi iš investicijų gauti nuolatines pajamas ilguoju laikotarpiu. Tai yra ne spekuliantams, o pasyvaus investavimo entuziastams skirtos paskaitos, kurios leis geriau suprasti ilgalaikio nuoseklaus investavimo pranašumus, nuolatinio pinigų srauto būtinybę ir galimybes, kurias sukuria srautinio investavimo strategija.

Apie ką visa tai:

1. Bazinis įvadas apie investavimą,
2. Ilgo laikotarpio ir pajamų iš investicijų svarba, skaičiavimai,
3. Piniginio srauto iš investicijų įtakos rizikai ir grąžai per laiką,
4. Obligacijos,
5. Dividendinės akcijos,
6. Įmonės balansų skaitymas,
7. Rinkos suvokimas, investavimas skirtingais ciklo periodais,
8. Srautinio investavimo strategija,
9. Taktiniai momentai ciklo metu,
10. Rizikos valdymas.

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Grąžinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą