Apie “Investuok”

Žurnalas INVESTUOK

Žurnalas „Investuok“ – tai nuo 2007 m. leidžiamas mėnesinis žurnalas privatiems investuotojams apie investavimą ir pinigų tvarkymą. Siekiame, kad kiekviename numeryje skaitytojai rastų praktiškai pritaikomos ir naudingos informacijos, idėjų, patarimų, gerųjų praktikų, kaip racionaliai investuoti ar įgyvendinti investicinius sumanymus.

Sudėtingą investavimo ekspertų kalbą pateikiame kiekvienam suprantamai, nes tikime, kad rašant apie investavimą daugiau dėmesio reikia skirti reikalo esmei, o ne terminams.

Per metus išleidžiama 11 žurnalo „Investuok“ numerių (liepa-rugpjūtis jungtinis numeris). Kiekvieną mėnesį žurnale: investavimo strategijos, aktualijos, įžvalginiai straipsniai, nekilnojamas turtas, regionų ir sektorių analizė, garsių investuotojų mintys.

Užsakyti žurnalo prenumeratą

INVESTUOK seminarai 

Tris kartus per metus organizuojame aktualius seminarus apie investavimą – rugsėjo, spalio ir gruodžio mėnesiais. Paskutiniai seminarai vyko internetu, t.p, galima žiūrėti renginių įrašus. Žurnalo prenumeratoriai pratęsę prenumertą rudens sezono akcijos metu, du seminarus sekantiems metams gauna nemokamai.

INVESTUOK akademija

Norintiems gilinti žinias ir įgauti investavimui reikalingus įgūdžius siūlome tęstinius mokymų kursus. Temos labai įvairios – nuo bazinės informacijos pradedantiesiems, verslo, nekilnojamojo turto iki sudėtingų, praktikų vedamų, mokymų kursų apie fundamentaliąją, techninę analizes, įvairias strategijas ar forex rinką.

Informaciją apie artėjančius renginius galite rasti čia

„Investuok“ video įrašai

Suprantame, kad kartais neįmanoma suderinti laiko, kuomet vyksta renginiai arba gyvenate per toli nuo jų vykimo vietos. Dėl to visus seminarus ir nemažai mokymų nufilmavome ir siūlome Jums pažiūrėti itin palankiomis sąlygomis.

Visą siūlomų įrašų sąrašą rasite čia

Knygos apie investavimą

Žurnalas „Investuok“ leidžia knygas apie investavimą ir pinigų tvarkymą.

Nusipirkti knygų galima čia

Facebook

Žurnalo „Investuok“ Facebook profilis jungia daugiau nei 18 000 bendraminčių.

Labai didžiuojamės, jog du trečdaliai žurnalo skaitytojų – ypač lojalūs prenumeratoriai. Be to, prenumeratoriai visuomet gauna geriausius pasiūlymus mūsų produktams ir paslaugoms.

Daugiau informacijos apie prenumeratą rasite spausdami šią nuorodą arba tel. (8-659) 41020, el. paštas: prenumerata@investuok.eu

Kontaktai

Žurnalą leidžia – UAB “Leidybos studija”
V.Putvinskio g. 49-305, 44243 Kaunas

Prenumeratos klausimais:
El. paštas prenumerata@investuok.eu
Tel.  (8-659) 41020

Reklamos klausimais:
El. paštas regina@investuok.eu
Tel.  (8-605) 60776

Renginių klausimais:
El. paštas mokymai@investuok.eu
Tel. (8-678) 79955