8 žingsniai link didesnių asmeninių pajamų

money-choise

Ar tikrai norite uždirbti daugiau? Nesigėdytumėt būdami turtingi? Mūsų visuomenėje gerovės, pinigų uždirbimo tema dažnai aptariama tik iš neigiamos pusės. Pinigų uždirbimas, tai toks antonimas dvasingumui, gerumui ir jautrumui. Dažnai tiesiog baisu būti apkaltintam šykštumu ir godumu.

Tikrai savo aplinkoje girdėjote tokius pasisakymus:

“Pinigai, – tai blogio šaknys”,

“Visi turtingi žmonės šykštūs”.

“Pinigai nepadarys jūsų laimingais”,

“Netapk vienu iš jų”

“Man pinigai visai nerūpi ir nereikalingi”.

Turtą dažniausiai neigia tie, kurie palūžo kelyje link jo. Pinigai leidžia rinktis. Zig Ziglar, vienas visų laikų geriausių pasaulio pardavėjų, kartą pasakė: “Pinigai tai ne pats svarbiausias dalykas gyvenime, bet dauguma atvejų jie būtini kaip oras”.  Ar tenkina dabartinės jūsų pasirinkimo galimybės?

Kas blogo, jei siekiate gerbūvio? Jei norite tapti milijonieriumi? Uždirbti tiek pinigų, kiek pajėgsite?

Visi savo laiko balanse turime tas pačias 24 valandas per parą, tačiau vieni turi daugiau pinigų ir galimybių rinktis, o kitiems tenka nuolatos suktis darbo ir išlaidų rate. Kodėl taip yra? Ar jums paprasčiausiai nepasisekė? Ne ten ar ne laiku gimėte?

O ar paklausėte savęs ką dar galite padaryti, kad pasiektumėte didesnę finansinę laisvę?

Pateikiame jums 8 paprastus patarimus, kuriais jei pasinaudosit nieko nelaukdami, kardinaliai padidinsite pajamas.

1. Jei Jūsų veikla duoda menkas pajamas, nustokite daryti tai, ką darote. Visi žinome posakį, kad “kvaila tikėtis kitokio rezultato visą laiką darant tą patį”. Jei jus kas nors netenkina, pirmiausia ką turite padaryti, tai nustoti daryti ką įpratę, nes kaip tik tai ir sukuria Jūsų realybę, kuria jūs nepatenkinti.

Gyvenimas tuo ir nuostabus, kad suteikia galimybę pilnai pakeisti įvykių tėkmę. Nepriklausomai nuo jūsų ankstesnių sprendimų, nuo teisingojo jus skiria tik vienas žingsnis.

2. Neleiskite pinigų trūkumui jūsų užvaldyti. Jūsų savivertė neturi nieko bendro su jūsų banko sąskaita. Ar jūs paskendęs skolose ar jūsų sąskaitoje 5 milijonai, jūsų požiūris į save ir savo galimybes neturi kentėti. Jei jūsų savigarbai ir reikalinga kažkas kas ją maitintų, tai tik jūsų suinteresuotumas vėl nepapulti į stresines situacijas.

Gerovė, tai jūsų proto būsena ir jei jos dabar nėra, tai gali jus slėgti ir kelti mintis apie tai, kad kitaip neįmanoma. Tačiau jūs, tas, kuris įtakoja ką turite, o ne tai ką jūs turite, įtakoja jus.

3. Pajamos ir pelnas turi tapti jūsų veiklos prioritetu. Kai sudarinėsite savo savaitės veiklos planą, įsitikinkite, kad pradedate nuo veiklos generuojančios jums didžiausias pajamas. Iš to ką jūs veikiate ar dirbate, tik 20 proc. pastangų sukuria 80 proc. pajamų. Išnagrinėkite, kas jums duoda didžiausias pajamas. Pagalvokite apie du tris galimus pajamų šaltinius ir įtraukite juos į savo veiklos planą, kad būtumėt tikri, jog skirsite tam pakankamai laiko.

Pastoviai klauskite savęs ar pakankamai pajamų atneša jums konkreti veikla? Susikoncentruokite ties darbais, o ne jausmais. Nepamirškite, kad pajamų srautą sukuria pastangos.

4. Labiausiai už viską vertinkite laiką. Laikas kur kas brangesnis už pinigus. Jūs visada galėsite gauti daugiau pinigų, tačiau niekada daugiau laiko. Visai realu per tą patį laikotarpį uždirbti dvigubai didesnę pinigų sumą. Nieko nėra vertesnio, kaip racionalaus savo laiko investavimas. Mes visi turime po 24 val. per parą ir tai, kaip mes jas praleidžiame apsprendžia viską.

5. Išmokite pasakyti “ne”. Jei turite daugybę pareigų ir jūsų atsakomybės diapazonas labai didelis, šis žodis pakeis jūsų gyvenimą. Pasakykite “ne” viskam, kas trukdo jums uždirbti, kol negausite pakankamai pinigų, kurie leis jums jaustis komfortiškai. Pažadėkite sau, kad susikoncentruosite ties tuo, kas atneša pajamas, o ne vargina ir išsekina.

6. Jūsų bendravimo ratas, tai jūsų jėga. Dauguma palūžusių žmonių laikosi vienas kito ir kartu lieka seklumoje. Keiskite savo bendravimo ratą, bendraukite su tais, kurie žaidžia aukštesnėje nei jūs lygoje.

Raskite tokių žmonių, nes mes supanašėjame su žmonėmis, su kuriais praleidžiame daug laiko. Jų vertybių sistema, gyvenimo būdas ir santykiai leis jums daug ko pasimokyti. Jūs galite bendrauti tu tokiais žmonėmis, kurie skatins jumyse atsakomybę ir norą tobulėti.

7. Pamirškite pasiteisinimus. Kai tik gyvenime atsiranda pasiteisinimai, banko sąskaita kaip mat susitraukia. Kas geriau už kitus teisinasi, pas tą sąskaita banke pati mažiausia. Energiją ir jėgas, kurias išeikvojate galvodami pasiteisinimus, geriau nukreipti į realių žingsnių, kurie nuves jūsų gyvenimą pirmyn, apmąstymą. Pasiteisinimai, tai liga, ir kas ja nuolatos serga, niekada nepasieks norimo gyvenime rezultato.

8. Nustokite jaustis auka ir tapkite lyderiu. Nustokite skųstis ekonomika, vyriausybe, praeitimi, netikusiu vadovu ar įmone, kurioje dirbate. Mažiau galvokite apie pasaulį aplink jus. Prisiimkite daugiau atsakomybės pats – pakeiskite darbą, mokykitės ar kitaip pakelkite savo vertę.

Skirtumas tarp paprastų pajamų ir didelių pajamų – jų realizavimo greityje. Kaip greitai jūs galite tikėtis atlyginimo pakėlimo dabartinėje rutininėje darbovietėje?

Visa tai jau žinojote? Nepasakėme nieko naujo? O ar tai jau darėte? Neabejokite, kad jei į šiuos patarimus pažiūrėsite rimtai ir tikrai norėsite pakeisti situaciją, jau po keletos mėnesių jūsų pajamos ženkliai išaugs. Svarbu suprasti, kad tai, kad jums trūksta pinigų dabar, nėra tai, kas jūs esate, o tik tai, kas jūs buvote prieš nuspręsdami pakeisti save ir pasiekti gerovės.

Parengta pagal Businessinsider.com
Posted in Nemokamai, Pradedantiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.