Žurnalo “INVESTUOK”
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS 2023-iems m.

(naujiems prenumeratoriams arba metams pratęsiantiems prenumeratą) 

SPALĮ

DOVANOJAME 2 NUMERIUS

+

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ
už 10 Eur (metams)

– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2023 m. (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min. Nuo 2023 m. prie podkasto komandos jungiasi investuotojas ir nuolatinis žurnalo “Investuok” autorius Žilvinas Speteliūnas – šalia kitų autorių laidų rengs mėnesines savo analizės ir įžvalgų laidas podkasto žiūrovams.

+

MOKYMŲ KURSĄ už 25 Eur

– Mokymai „Kaip įvertinti esamą situaciją ir priimti investicinius sprendimus. Makro analizė su Mariumi Dubnikovu”. (Mokymai vyks gruodžio mėn. pradžioje, internetu, vakarais nuo 19:00 val. – 3 paskaitos internetu. Temos: makro signalai – kaip jie veikia normaliu metu ir kaip jie veikia dabar. Ženklai, indikatoriai, patikimumo lygis, kombinacijos, jei -> tai, laiko faktorius. Akcijos ir NT. 2023 m. perspektyva. Duomenų interpretavimas ir sprendimų priėmimas. Galima dalyvauti tiesioginėje transliacijoje internetu arba žiūrėti vaizdo įrašą).

+ visi prenumeruojantys ar pratęsiantys prenumeratą 2022 m. rugsėjo – gruodžio prenumeratos akcijos metu gauna 2 nemokamus INVESTUOK seminarus/webinarus (2023-iems metams).

Prenumeratos kaina spalį:

– Žurnalo „Investuok” prenumeratos kaina 2023-iems m. (11 numerių/mėnesių + 2 nemokami numeriai/mėnesiai + 2 seminarai/webinarai 2023 – iems m.) – 44 Eur (sutaupote 68 Eur: 13 numerių prekyboje kainuoja 78 Eur – spalį prenumeratoriai moka 34 Eur pigiau + dviejų „Investuok” seminarų/webinarų kaina prenumeratoriams – min. 34 Eur).
– Kartu su Aktualijų video podkastu – 54 Eur (sutaupote 77 Eur: viskas kas išvardinta aukščiau + spalį podkastas prenumeratoriams kainuoja tik 10 Eur t.y. 9 Eur pigiau).
– Kartu su mokymais „Kaip įvertinti esamą situaciją ir priimti investicinius sprendimus” – 69 Eur (sutaupote 123 Eur: prenumerata su dovanomis + spalį šie mokymai prenumeratoriams kainuoja ~ 70 % pigiau – 25 Eur vietoj 80 Eur).
– Kartu su aktualijų video podkastu ir mokymais – 75 Eur (sutaupote 132 Eur).

– Esamų prenumeratorių, spalį pasinaudojusių pasiūlymu, prenumerata pratęsiama 13 numerių.
– Naujiems žurnalo prenumeratoriams prenumerata pradedama nuo š.m. lapkričio (t.y. nemokamai gauna 2 šių metų numerius lapkričio ir gruodžio). (Iš viso 13 numerių).

Pasiūlymas galioja iki spalio 31 d. prenumeruojantiems žurnalą „Investuok“ internetu mūsų el. parduotuvėje („mygtukai” žemiau) arba tiesioginiu pavedimu.

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

112 €

44


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 nemokami numeriai
  (t.y. + 2 mėnesiai. Viso 13 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 68
Pirkti
192 €

69


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 nemokami numeriai
  (t.y. + 2 mėnesiai. Viso 13 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Kaip įvertinti esamą
  situaciją ir priimti
  investicinius sprendimus“

  (3 paskaitos internetu,
  Makro analizė su M.Dubnikovu)

Sutaupote 123
Pirkti
207 €

75


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 nemokami numeriai
  (t.y. + 2 mėnesiai. Viso 13 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Kaip įvertinti esamą
  situaciją ir priimti
  investicinius sprendimus“

  (3 paskaitos internetu,
  Makro analizė su M.Dubnikovu)

 • Aktualijų Video
  Podkastas

  (min. 2 kartus per mėnesį
  2023 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 132
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + MD (jei kartu užsakote ir mokymus „Kaip įvertinti esamą situaciją ir priimti investicinius sprendimus. Maro analizė su M. Dubnikovu”) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ rugsėjo mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Energijos šokas
Šių metų pavasarį visi pasibaisėję žiūrėjome į elektros, dujų, degalų kainas ir galvojome, kad blogiau jau būti negali. Pasirodo, gali. Vasarą fiksuoti nauji rekordai, rugpjūtį Baltijos šalyse net fiksuota maksimali elektros biržos kaina. Kodėl kilo ir kiek dar truks energijos šokas ? Ar įmanoma iš jo uždirbti mažmeniniam investuotojui?

Vertybinių popierių birža

„Linas Agro Group“ – ant geros bangos
„Linas Agro Group“ – itin gerus finansinius rezultatus pastaruoju metu demonstruojanti bendrovė, už tai šiemet apdovanota vienu solidžiausių Baltijos biržose akcijų prieaugių ir net ir po akcijų spurto išsaugojusi santykinį akcijų patrauklumą. Garantijų, kad žaliavų rinkos vėjai ir toliau pūs palankiai, analitikai neduoda, bet ilgalaikė grupės strategija jiems atrodo logiška, nors dividendų dar teks luktelti.

Investuotojai ruošiasi neramiam rudeniui
Vėl peržiūrime mūsų virtualių investuotojų Baltijos biržoje portfelius – kaip visada po vasaros, praėjus keturiems mėnesiams. Visi keturi džiaugiasi geresniu rezultatu negu Baltijos rinkos, o neramiam rudeniui rengiasi skirtingai.

Fondai

Žaliavų investiciniai fondai
Žaliavų, kaip ir kitų turto klasių, rinkose per pandemiją ir vėliau prasidėjus karui Ukrainoje itin išaugo kainų svyravimai. Investuotojai ieško įvairių būdų, kaip jiems atsispirti. Apžvelgiame svarbiausius Europoje prekiaujamus žaliavų fondus – gal tai gali būti viena iš saugesnių priebėgų?

Kinija

Raudonasis drakonas susirgo. Gal ir nugaiš?
Kinijos stebuklas baigiasi. Dešimtmečius sparčiai augusi ekonomika, turėjusi pavyti ir aplenkti JAV, pradeda stoti. Po COVID-19 pandemijos raudonasis drakonas ne tik sloguoja, tačiau jau guli lovoje ir yra jungiamas prie ventiliatoriaus. Nors gyvulys greičiausiai nenugaiš, iš ligos patalo išsikapstyti Kinijai užtruks ilgai.

Nekilnojamasis turtas

Augant NT kainoms, vis geidžiamesnis senas butas
Vasara būsto rinkoje būna stabtelėjimo metas. Tačiau šiemetinis atokvėpis kitoks – pirkėjai vis dažniau renkasi senesnius butus ir aplenkia naujas statybas. Kai kurie NT rinkos analitikai sako, kad daugės lietuvių, kuriems nuosavas būstas gali tapti neįperkama svajone. „Investuok“ domėjosi, kaip yra iš tikrųjų ir kas vyksta antrinėje rinkoje.

Brangstančio būsto iššūkiai
Per pastaruosius metus prekės ir paslaugos Lietuvoje pabrango daugiau nei per visą praėjusį dešimtmetį. Ypač sparčiai augo nekilnojamojo turto kainos. Investuotojai džiaugiasi solidžiu uždarbiu, bet sykiu nuogąstauja: o gal tai jau burbulas? Aiškinamės NT brangimo priežastis ir perspektyvas.

Požiūris

Pasaulis pro lietuvišką termovizorių
Jau per 30 metų, kai Aliaksandro Alsheuskio gyvenimas susijęs su optiniais prietaisais. Jie padeda įžvelgti, ko šiaip nepamatytum. Tad simboliška, kad ir juos kuriančios bendrovės pagrindinis akcininkas ir vadovas verslo prasmę mato plačiau nei daug kas – ne tik gauti pelną, bet juo dalintis su kolektyvu ir tais, kuriems to labiausiai reikia.

Kriptopasaulis

ICO burbulo sprogimo pasekmės. Ar pasimokėme?
Ar prisimenate pirminio žetonų platinimo (ICO) aukso amžių? Gal net investavote vieną kitą bitkoiną ar eterį į „pasaulį pakeisiantį sprendimą“? O gal dar ir spėjote išsiparduoti laiku ir pinigų iš to pasidarėte? Sveikinimai. Didelė dalis į sparčiai lekiantį traukinį įlipusių investuotojų liko su beverčiais virtualiais žetonais.

Įmonės analizė

„SHIFT TECHNOLOGIES“: veikla ir pagrindinės paslaugos
„Shift Technologies“ yra naudotų automobilių elektroninės prekybos platforma. Jų misija – supaprastinti naudotų automobilių prekybą, kad pirkimas ir pardavimas būtų lengvas, smagus, sąžiningas ir prieinamas kiekvienam. Kiek įmonės akcijos patrauklios investuotojams?

Investuotojo dienoraštis

Kodėl S&P 500 gali nukristi dar 25 % ir praėjusio infliacinio ciklo pamokos
Investuotojas Ž.Speteliūnas dalinasi argumentais ir savo įžvalgomis, kodėl S&P 500 gali nukristi iki 3200 punktų dar šiais metais. O kitame dienoraščio tekste nusikelsime laiko mašina į 1964–1980 m., kad suprastume, kaip prasidėjo pastarasis infliacinis ciklas, kodėl jis truko taip ilgai ir kokias pamokas galima išmokti ir pritaikyti dabartiniam laikotarpiui.

Automobiliai

Kiek jūsų pinigų suėda rūdys?
Išmintingi žmonės pataria dėl šventos ramybės geriau nematyti, kaip gaminama dešra ir kaip daroma politika. Jautresnę nervų sistemą turintiems žmonėms servisų meistrai savo ruožtu rekomenduoja vengti žiūrėti, kaip atrodo jų automobilių uždaros ertmės: slenksčiai, lonžeronai, važiuoklės balkiai, durelių vidinės siūlės ir pan. vietos.

Įžvalgos

Iš krizės Europa išeis sustiprėjusi
Pastaruoju metu viešojoje erdvėje dominuoja baimės: kas bus žiemą, kokia bus dujų kaina ir kiek kainuos elektra? Tačiau maža diskusijų, kaip iš šios Rusijos atakos išsisuksime ir kokie būsime po jos. Keletas minčių šia tema.

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys