Žurnalo „INVESTUOK“
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS: 

Žurnalo prenumerata metams – 33 Eur
(11 numerių – nuo 2021 07-08 iki 2022 06
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris).

arba žurnalo prenumerata pusmečiui – 18 Eur
(6 numeriai – 09,10,11,12,01,02 mėn.)

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

„Investuok“ aktualijų video podkastą + 19 Eur (2021 metams):
Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidose su kviestiniais svečiais nagrinėjame tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip kartą per mėnesį 2021 m. (išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 minUžsakę podkastą, gaunate priėjimą ir prie visų šiemet jau paskelbtų laidų – 2021 metais iki šiol jau paskelbėme 16 podkasto epozodų.

 

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

4.99 €

4.99


Liepos-rugpjūčio
mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

Sutaupote 0
Pirkti
30 €

18


Pusmetinė
prenumerata

6 žurnalo numeriai

(09,10,11
12,01,02 mėn.)

Sutaupote 12
Pirkti
55 €

33


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

Sutaupote 22
Pirkti

Žurnalo „Investuok“ liepos-rugpjčio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Kaip gražiai viskas žaliuoja!
Istoriškai žalia spalva finansų rinkose siejama su pelnu. Tačiau pastaraisiais metais žalumas įgauna naują prasmę. Tvarumas, žalumas ir socialinė atsakomybė finansų rinkose tampa vienu pagrindinių prioritetų tiek tarp investuotojų, tiek tarp emitentų.

Kiek švarios žaliosios investicijos?
Žalumas, tvarumas, socialinė atsakomybė – be šių žodžių nebeapsieina nė viena įmonė pristatydama savo veiklą ir produktus. Bet kaip atskirti, kuris verslas tikrai atsakingas, o kuris gražina savo veidą žaliuoju smegenų plovimu? Keletas patarimų investuotojams.

Taksonomija – gąsdinantis terminas, kuris patiks investuotojams
Jeigu šio termino dar negirdėjote, jį neabejotinai pradėsite išgirsti vis dažniau ir viešojoje erdvėje, ir iš pačių įmonių ar investicijų valdytojų. Kas tas ES Taksonomijos reglamentas ir kodėl jis aktualus investuotojams?

Požiūris

Vaidotas Zemlys-Balevičius nuo rizikos saugosi skaičiais
Užklupti COVID-19 turbūt kaip niekad anksčiau visi įnikome analizuoti skelbiamus duomenis apie naujus užsikrėtimus ir mirtis. Kaip nepasiklysti skaičiuose ir iš jų padaryti tinkamas išvadas, aiškinamės su duomenų mokslininku.

Vertybinių popierių birža

Pandemiją atlaikė. Kas toliau?
Rinkos analitikai sutaria – kelionių organizatorius „Novaturas“ gerai atlaikė pandemijos iššūkius. Tačiau jų nuomonės dėl dabartinės įmonės vertės ir perspektyvų nesutampa.

Tabako įmonės – dividendų karalienės?
Jei rūkote ir manote, kad kraunate turtus tabako įmonėms, galbūt laikas juos susigrąžinti. Jei metėte rūkyti, turbūt reikėtų atsigriebti už prarastą laiką. Jei taip ir nerūkėte, belieka galimybė uždirbti iš tų, kuriems mažiau sekėsi susitvarkyti su nikotinu ar tiesiog nebuvo noro tai padaryti.

Nekilnojamasis turtas

Kas vyksta su NT rinka? Kodėl neateina krizė?
Šiandieninė situacija kardinaliai skiriasi nuo prognozuotos: pirkimo–pardavimo sandorių skaičiai siekia visų laikų aukštumas arba fiksuoja naujus rekordus, būsto kainų augimas jau lenkia gyventojų pajamų augimą. Arnoldas Antanavičius svarsto, kodėl jo prognozės neišsipildė.

Baltijos sostinių rinka kaista
Prieš metus mažai kas tikėjosi, kad pandemijos poveikis NT sektoriui bus toks švelnus. Šiandien statybos vyksta visu pajėgumu, būstų sandorių skaičius Lietuvoje viršija rekordus, nors kainos auga kaip ant mielių. „Investuok“ domisi, kaip atrodo Rygos ir Talino NT rinka, palyginti su Vilniumi.

Netikėtas COVID-19 poveikis: keičiasi būstų interjero mados
Pastarųjų metų patirtis daugelį žmonių paskatino keisti požiūrį į būstą ir ieškoti naujų, nestandartinių sprendimų. Aiškinamės, kaip naujoji realybė keičia mūsų namus.

Dešimtmetį naujo NT burbulo belaukiant
Žmonės yra labai inertiški padarai. Po kokio nors rimtesnio sukrėtimo visi laukia, kad jis pasikartos. Pasibaigus COVID-19 pandemijai, žmonės lauks naujo viruso plitimo. Pasibaigus praeitai didelei ekonomikos krizei, yra jau daugiau nei dešimtį metų laukiančių naujo nekilnojamojo turto burbulo sprogimo.

Kaip suvaldyti rizikas ir įsigyti namą, augant statybinių medžiagų kainoms
Gerokai šoktelėjusios žaliavų bei statybinių medžiagų kainos kelia galvos skausmą ir NT plėtotojams, ir gyventojams, svajojantiems apie nuosavą būstą. Tačiau jei apsiprendėte, kad norite gyventi name, atidėlioti neverta. Reikia tik suvaldyti rizikas, kad augančios statybinių medžiagų kainos iki debesų neišpūstų ir namo kainos.

Pasaulio žvaigždės

„Warner Bros. Discovery“ – naujas vardas vaizdo srauto siuntimo ekosistemoje
Šių metų gegužės 17 d. „Discovery, Inc.“ pranešė, jog kitąmet susijungs su JAV telekomunikacijų gigantui „AT&T Inc.“ priklausančiu „Warner Media, LLC“ ir taip bus sukurta antra pagal pajamų dydį medijos kompanija pasaulyje, nusileidžianti tik „Disney“.

Tendencijos

Investicijos 2020–2030 m. (III)
Artimiausią dešimtmetį labai dideles perspektyvas turi ankstyvoji vėžio diagnostika, kurioje ne taip seniai įvyko lūžis – pradėta taikyti nauja vėžio nustatymo technologija, tai yra skystoji biopsija. Kita verta stebėti sritis – sintetinė biologija.

Investuotojo dienoraštis

2021-ieji nenustoja klaidinti investuotojų
Lengvų pelnų metas baigėsi. Pasidalinsiu savo mintimis, kodėl šie metai tokie sudėtingi ir painūs investuotojams ir kodėl akcijų rinka yra savotiškoje kryžkelėje. Taip pat įvardinsiu pagrindinę priežastį, kodėl tokie dideli infliacijos šuoliai.

Automobiliai

Automobilių dalijimosi verslo ypatumai
Regis, automobilis liovėsi būti asmeninės laisvės ir nepriklausomybės simboliu. Vokietijoje atliktos sociologinės apklausos liudija, kad būtiniausių šeimos pirkinių sąraše jis smuktelėjo iš 4 į 9 vietą ir geriausiu atveju atlieka tik transporto priemonės funkcijas. Galbūt leisti pinigus nuosaviems ratams iš tiesų nebeapsimoka?

Investuotojo laisvalaikis

Ar dideli sporto renginiai veikia akcijų rinkas?
Garsusis portugalų futbolininkas Cristiano Ronaldo per spaudos konferenciją demonstratyviai pastūmė į šalį „Coca Colos“ buteliukus – ir kompanijos akcijos akimirksniu krito 1,6 %. Kaip didžiųjų žaidynių pulsas veikia akcijų rinkas, ar investuotojai gali tuo pasinaudoti?

Į jūrą – atvira širdimi
Buriavimas gali būti laisvalaikio forma, keliavimo būdas, sportinis užsiėmimas ar net edukacija. Saulius Šukaitis, ilgametis buriuotojas ir kapitonas, mano, kad tinkamai suplanavus buriavimo išvyką ir pasitelkus teisingus principus ši veikla bus priimtina kiekvienam. Svarbiausia leistis į jūrą atvira širdimi.

Įžvalgos

Vienakojis žmogus užpakalių spardymo varžybose (arba atsinešęs peilį į susišaudymą)
Straipsnio pavadinimas puikiai apibūdina vidutinį lietuvį kapitalizmo olimpinėse žaidynėse. Dauguma tautiečių iki šiol gerai neperprato, jog prieš 31 metus paskelbdami nepriklausomybę mes tapome pasaulinio kapitalizmo sistemos dalimi.

Apžvalgos

Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Garsios mintys