Pasiūlymas prenumeruoti
žurnalą „INVESTUOK“ 2022-iems m.

(naujiems prenumeratoriams arba metams pratęsiantiems prenumeratą) 

NUO SAUSIO 1 D.
PRENUMERATA BRANGS

Esme priversti kelti prenumeratos kainą – nes per metus:
spaustuvė + 18 %, biudžetas straipsniams + 70 %, pašto paslaugos – žurnalo pristatymas – pabrango 100 %.
Tad ir prenumeratos kaina nuo sausio didėja:

DABAR KAINUOJA – 29 Eur
NUO SAUSIO – 44 Eur


+ Gruodį užsakant kartu su žurnalu:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTAS – 18 Eur (metams)

– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2022 m. (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min. Užsakę 2022 m. podkastą, galėsite matyti ir visas anksčiau paskelbtas laidas – šiemet paskelbtos jau 23 laidos.

2022 m. „Investuok“ konferencijų ir seminarų abonementas – 59 Eur 

(Min. 2 konferencijos + 1 papildomas „Investuok“ seminaras t.y. šalia 2 seminarų kuriuos gauna visi prenumeruojantys gruodį, abonemento turėtojai gauna dar 1 papildomą seminarą ir visus šių renginių įrašus)

+ Gruodį dovanojame ir:

2 nemokamus INVESTUOK seminarus/webinarus (2022-iems metams)

Nuo sausio 1 d. seminarų nebedovanosime.


Prenumeratos kaina gruodį:

– Žurnalo „Investuok” prenumeratos kaina 2022-iems m. (11 numerių/mėnesių + 2 seminarai/webinarai 2022 – iems m.) – 29 Eur (sutaupote 67 Eur: 11 numerių prekyboje kainuoja 66 Eur (1 numeris nuo sausio prekyboje kainuos – 6 Eur) – tad dabar užsakydami prenumeratą mokate net 37 Eur pigiau + dviejų „Investuok” seminarų/webinarų kaina prenumeratoriams – min. 30 Eur).
– Kartu su Aktualijų video podkastu – 47 Eur (sutaupote 69 Eur: viskas kas išvardinta aukščiau + gruodį video podkastas kainuoja šiek tiek  pigiau, be to, atskirai jis neparduodamas).
Kartu su 2022 m. Konferencijų ir seminarų/webinarų abonementu – 88 Eur (sutaupote 121 Eur: žurnalo prenumerata su dovanomis, kaip išvardinta aukščiau + minimali dviejų konferencijų kaina – 98 Eur + vieno papildomo „Investuok“ seminaro/webinato kaina prenumeratoriams – min. 15 Eur).

Pasiūlymas galioja iki gruodžio 31 d. prenumeruojantiems žurnalą „Investuok“ internetu mūsų el.parduotuvėje („mygtukai“ žemiau): 

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

96 €

29


PRENUMERATA
DOVANAI

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 67
Pirkti
96 €

29


PRENUMERATA
SAU

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 67
Pirkti
209 €

88


KOMPLEKTAS

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 2 seminarai/ webinarai
  • 2022 m.
    Konferencijų ir seminarų abonementas
    + šių renginių įrašai
Sutaupote 121
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + ABN (jei kartu užsakote 2022 m. Konferencijų ir seminarų abonementą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ gruodžio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Nekilnojamojo turto rinkos varikliai – pandemija ir infliacija
Pasitikdami šiuos metus „Investuok“ kalbinti NT plėtotojai ir ekspertai buvo itin atsargūs – esą praėjusių metų rekordus šiemet keis santūrus augimas. Tačiau artėjant į pabaigą 2021-iesiems matome, kad atsargiu optimizmu nė nekvepėjo – į padebesius šovė ir būsto pirkėjų aktyvumas, ir kainos. Krito net senieji prieškriziniai rekordai.

Požiūris

Dramatiško virsmo metai
Į rinkas tebeplūstantys valstybiniai pinigai, didelė masė naujų investuotojų ir pastebimi jų elgsenos pokyčiai – tai tik dalis reiškinių, dėl kurių šiuos metus Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas vadina dramatiško virsmo metais.

Pasaulio žvaigždės

Investavimo legendų 2021 m. III ketvirčio portfeliai
Kiek praleidę, tęsiame gerai žinomų investuotojų portfelių pokyčių per pastarąjį ketvirtį apžvalgą ir stebime, ką šios legendos įsigijo pastaruoju metu. Lapkritį paskelbti naujausi šių investuotojų portfelių duomenys, kurie dažnai sulaukia didelio atgarsio finansų rinkose.

Sektoriai

Ne visiems nutrūkęs tiekimas blogai
Visas pasaulis išgyvena dėl sutrūkinėjusių tiekimo grandinių. Infliacija, komponentų trūkumas, išaugusios gamybos sąnaudos gadina gyvenimus tiek įmonėms, tiek galutiniams vartotojams. Tačiau, kaip ir per kiekvieną krizę, yra kas iš jos laimi. Šiuo atveju vienas iš laimėtojų yra krovinių gabenimo industrija, kuri nespėja didinti kainų ir vykdyti paklausos.

Vertybinių popierių birža

Euforija IPO rinkoje
Praėjusių metų lapkričio numeryje apžvelgdami 2020 metų įvykius pirminio viešo akcijų platinimo (IPO) rinkoje konstatavome, kad ji buvo aktyviausia istorijoje. Turbūt mažai kas galėjo tikėtis dar stipriau išaugsiančio susidomėjimo viešojo kapitalo rinkomis. Per IPO šiais metais jau pritraukta rekordiškai daug investicijų.

Nekilnojamasis turtas

NT rinka turės pailsėti, kol žmonės prisijaukins naujas kainas
Ar NT artimiausiu metu gali pigti? Neįžvelgiu jokių priežasčių, dėl kurių didžiuosiuose miestuose taip galėtų nutikti, – teigia patyręs investuotojas į NRT Jurgis Šefleris. – Bet ir tokio staigaus, didelio brangimo jau neturėtų būti – jis gali sustoti atsikvėpti, kol žmonės prisijaukins naujas kainas ir patys prie jų pripras.

Naujas namas – energiškai taupus
Individualių gyvenamųjų namų populiarumas ir toliau auga sparčiau nei butų. Tačiau tai lemia ne tik noras gyventi erdviau ir patogiau bei turėti savo kiemą. Tad šį kartą aptarkime, kokios dar priežastys pastaruoju metu skatina įsigyjančius būstą rinktis ne butą, o namą, ir kokios ekonominės naudos iš to turėsime ateityje.

Virusas ir rinkos

Virusų karai investuotojų akimis
Lapkritį Didžioji Britanija tapo pirmąja šalimi pasaulyje, patvirtinusia galimai žaidimą pakeisiančią antivirusinę piliulę nuo COVID-19 molnupiravirą, kurį sukūrė JAV bendrovė „Merck & Co Inc“ (MRK.N) ir „Ridgeback Biotherapeutics“. Tai skatina investuotojus peržiūrėti savo pasirinkimus.

Investuotojo dienoraštis

Penkios prognozės 2022 metams
Šiame numeryje Ž.Speteliūnas pateikia penkias finansų rinkų prognozes kitiems metams. Ir apie tai, kodėl kitų metų viena pagrindinių temų gali būti nuolat brangstantis maistas ir kodėl dėl to gali kilti maisto krizė ir dideli geopolitiniai neramumai.

Tendencijos

Metų apžvalga: kiek buvome teisūs?
Kaip ir kiekvienų metų pabaigoje, peržiūrime ir skaičiuojame, kiek kartų per metus buvome teisūs, o kiek prašovėme. Džiugu, kad, kaip visuomet, dažniau rašėme teisingus bei naudingus patarimus. Todėl tikėtina, kad padėjome daugeliui savo skaitytojų priimti geriau pagrįstus ir pelningesnius investicinius sprendimus.

Investavimo alternatyvos

Kiek galima uždirbti iš grožio
Ką labiau verta įsigyti – XVIII a. blusų gaudyklę ar art deco porceliano indą? Svarbiau amžius, grožis, o gal – ar garsūs buvę daikto šeimininkai? Kaip atskirti, ar tai ne padirbinys? Tokių klausimų nuolat sulaukianti kolekcininkė Olga Prokofieva neslepia: vienareikšmiškai į juos atsakyti sunku.

Automobiliai

Didysis vandenilio viliotinis
Prieš tuziną metų Tokijo automobilių parodoje po vandenilinio prototipo „FCX Concept“ pristatymo vienas kompanijos „Honda“ viceprezidentų buvo užverstas klausimų lavina, ar toks aparatas yra panacėja senkant naftos ištekliams? Atsakymas buvo neįprastai tiesmukas ir sąžiningas: „Nežinau.“

Įžvalgos

Laikas prisiminti vertės strategiją
Tokiu neramiu metu geras investicinių objektų supratimas tampa vis svarbesnis. Taip pat stipresni įmonių balansai turėtų laimėti prieš didelius užmojus ateityje turinčias bendroves – tai sufleruoja, kad vertės strategija tampa patrauklesnė už augimo strategiją.

Mums ypač vertingas investicinis projektas – visavertė šeima
Pastaraisiais metais mūsų šalies gyvenime vis gausiau pasireiškia įvairūs negatyvūs reiškiniai. Didėja infliacija, mokesčiai, nedarbas, mirštamumas. Mažėja žmonių pasitenkinimas gyvenimu, pasitikėjimas valdžios pažadais ir jos veiklos rezultatais. Nepaisant gana sparčios technologinės pažangos gamybos srityje, darbo pajamų vertė, įvertinus realią infliaciją, iš esmės nedidėja. Dėl to didėja socialinė atskirtis.

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys