Žurnalo “INVESTUOK”
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS:


Žurnalo prenumerata metams – 44 Eur
(11 numerių – nuo 2022 05 iki 2023 04)
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris).

arba gegužės žurnalo numeris, tiesiai į namus – 5,99 Eur
Gavę užsakymą, kitą darbo dieną išsiųsime gegužės žurnalo „Investuok“ numerį nurodytu adresu.

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ + 19 Eur (2022-iems metams)
– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2022 m. (išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min. Užsakę 2022 m. podkastą, galėsite matyti ir visas šiemet ir pernai paskelbtas laidas – iš viso paskelbta 32 laidos (komplekto kaina – 44 Eur žurnalo prenumerata + 19 Eur podkastas = 63 Eur).

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Gegužės mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

(tiesiai į namus)

Sutaupote 0
Pirkti
36 €

24


Pusmetinė
prenumerata

6 žurnalo numeriai

(05,06,07-08,
09,10,11 mėn.)

Sutaupote 12
Pirkti
85 €

63KOMPLEKTAS

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • Aktualijų Video
    Podkastas
    (min. 2 kartus per mėnesį
    2022 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 22
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ gegužės mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Recesija, krizė, stagfliacija ir kiti baisūs žodžiai
Rinkos banguoja jau pusmetį. Pirmiausia jas sukrėtė auganti infliacija, palūkanų didėjimo baimė, o tada prasidėjo karas. Tiek daug neigiamų šokų iš eilės finansų rinkos nebuvo mačiusios jau ilgą laiką. Nors krenta ne viskas, o labiau vyksta rotacija iš augimo į vertės įmonių akcijas, investuotojai nerimauja dėl ateities.

Vertybinių popierių birža

Vilkyškių pieninė bandys išlaikyti bangą
Vilkyškių pieninės veiklos rezultatai pernai buvo įspūdingi – konsoliduotos pajamos, palyginti su 2020 m., išaugo 29 %, grynasis pelnas – 42 %, o bendrovės akcijos kaina biržoje per metus pašoko beveik 49 %. Ko investuotojai gali tikėtis šiais metais?

Vykstant sukrėtimams svarbu nesiblaškyti
Vėl peržiūrime mūsų virtualių investuotojų Baltijos biržoje portfelius. Ryškiausias šio ketvirčio įvykis – Rusijos invazija į Ukrainą, supurčiusi ne tik viso pasaulio visuomenes, bet ir rinkas. O mūsų virtualaus investicinio žaidimo ryškiausias bruožas – du iš keturių investuotojų portfelio sudėties nekeičia.

Gynybinis investavimas: būtinosios prekės
Rinkose tvyrant įtampai investuotojai ieško saugių užuovėjų. Tam nebūtina mestis prie aukso ar obligacijų – ir akcijos gali būti patikima užuovėja nuo ekonomikos skersvėjų. Praeitame numeryje aptarėme gynybinį investavimą į sveikatos sektorių, o šį kartą – į būtinąsias prekes.
„Investuok“ interviu

Investuotojo dienoraštis

Meškų rinka prasidėjo ir kokia Taivano invazijos rizika?
Investuotojo Ž.Speteliūno mintys, kodėl jo manymu sausio mėnesio viršūnė JAV akcijų rinkoje išliks dar ilgai ir kas rodo, kad esame meškų rinkoje. Taip pat kokie didžiausi pavojai laukia ir toliau investuojant į technologijų, ypač FAANG, akcijas. Pabaigoje – apie galimą Taivano blokadą ar invaziją ir kokią įtaką tai turėtų pasaulio ekonomikai.

„Investuok“ interviu

Su Ukraina – iki pergalės!
Niekas nesuskaičiuos, kiek lietuvių kasdien leidžiasi į gyvybei pavojingas keliones link Ukrainos, gabendami viską, kuo tik gali padėti savo žemę nuo atėjūnų ginančiai tautai. Vienas iš tokių nematomo fronto karių Aidas Bubinas sako: „Važiuodamas ten ir darydamas prasmingus darbus, jaučiuosi kur kas ramiau nei sėdėdamas Lietuvoje.“

Fondai

Pagrindines tendencijas sekantys ETF fondai
Daugelis investuotojų tikisi rasti kitą „Apple“, „Facebook“ ar „Amazon“, tačiau daugeliui tai sudėtingas ir rizikingas būdas, be to, tam reikia daug žinių. Siekiant sumažinti nesėkmės tikimybę, galima rinktis teminius ETF fondus, bandančius nuspėti svarbiausias ateities tendencijas.

Ar sugrįš į madą aktyvus investavimas?
Per pastarąjį dešimtmetį su nieko neišmanančių, bet apie viską patarti galinčių nuomonės formuotojų atsiradimu išpopuliarėjo nuomonė, jog pasyvus investavimas visuomet yra geriau nei aktyvus. Tačiau taip teigti galima nebent nežinant istorijos arba nesuprantant priežasčių, kurios lemia vieno ar kito metodo pranašumus.

Startuoliai

Ar startuoliai pakeis Lietuvos ekonomikos struktūrą?
Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasirodo daug įkvepiančių istorijų apie milijonines investicijas pritraukusias jaunas technologijų kompanijas. Vyšnia ant torto balandį buvo „Tesonet“ grupės įmonės „Nord Security“ pranešimas apie pritrauktą beveik 100 mln. eurų investiciją, kuri oficialiai pavertė Lietuvos įmonę vienaragiu.

Nekilnojamasis turtas

Šimtametis Bauhausas ir žaliasis Europos atsinaujinimas
Bauhauso stiliaus pastatai įvairiose šalyse įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašus, o šiandien Europoje vėl atsigręžiama į idėjas, kuriomis vadovavosi šios modernios architektūros ir dizaino srovės pradininkai. Kas buvo Bauhausas XX a. trečiajame dešimtmetyje, kodėl apie jį kalbame šiandien ir ką mums žada naujasis Europos Bauhausas?

Atostogų būstas: ką galima nusipirkti už 200 000 eurų?
Antrą būstą atostogoms ar investicijai lietuviai įsigyja ne tik Lietuvoje. Įsigyti NT Pietų Europos kurortuose, tarkim, prie Viduržemio jūros, skatina ilgesnis sezonas, geresnis oras ir kaitresnė saulė, taip pat tai, kad būstas ten pigesnis nei Lietuvos pajūryje. Tad ką už tą pačią sumą šiuo metu galima įsigyti mūsų pajūryje ir lietuvių pamėgtuose piečiau esančiuose kurortuose.

Šio dešimtmečio investicijos

Didžiosios akumuliatorių gamintojų lenktynės prasidėjo
Nors bendra automobilių rinka per pandemiją smuko, pasauliniai elektromobilių pardavimai 2020 m. išaugo 41 %, iki maždaug 3 mln. elektromobilių, o praeitais metais buvo parduota per 6 mln. vienetų. Analizuojame, kur slypi didžiausio uždarbio galimybės.

Automobiliai

Karo logistikos ypatumai ir banderomobiliai
Ar žinote, kuo skiriasi jūrų pėstininkas nuo pėsčio jūrininko? Jei klausimas atrodo kaip pokštas ar atvirkščiai – pernelyg sudėtingas, viską galima paaiškinti vienu palyginimu: maždaug tuo, kuo skiriasi darbui karo sąlygomis suprojektuotas šarvuotis nuo automobilio, skirto kasdienėms kelionėms.

Įžvalgos

O ką, jei viskas bus gerai?
Pastaruoju metu populiaru šnekėti apie augančias grėsmes ir finansų rinkose blogėjančią padėtį. Grėsmes dėl karo, dėl pandemijos (jau kiek primirštos – pagrįstai ar ne), dėl infliacijos ir palūkanų kėlimo, dėl (globalios) recesijos ir kt. Tai pabūsiu nepopuliarus. O ką, jei viskas bus gerai?!

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys