Žurnalo “INVESTUOK”
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS 2024-iems m.

(naujiems prenumeratoriams arba metams pratęsiantiems prenumeratą) 

DOVANOJAME 

2 SEMINARUS / WEBINARUS

+

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ
už 17 Eur (metams)

– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos. Akcijos ir NT. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2024 m., tačiau tikimės parengti ir 3 mėnesines laidas (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min.
– 3 pagrindinės temos / 3 podkasto rubrikos. Pirmoji – su kviestiniais svečiais nagrinėjame tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Antroji – investuotojų Žilvino Speteliūno ir Tomo Laurecko mėnesinė laida. Trečioji – NT – nuo 2024 m. prie podkasto komandos jungiasi investuotojas ir nuomos praktikas Jurgis Vilutis – šalia kitų autorių laidų jis rengs mėnesines savo analizės ir įžvalgų laidas podkasto žiūrovams.

+

MOKYMŲ KURSĄ už 49 Eur

– Mokymai „Duomenimis pagrįsta investicinių idėjų analizė ir sprendimų priėmimas“. (Veda finansininkas ir investuotojas Vitalijus Šostak. Kaip pasirinkti geriausias akcijas? Nuosekli sistema ir konkreti metodika.) Mokymai vyks gruodžio mėn. pradžioje, internetu, vakarais nuo 19:00 val. – 3 paskaitos internetu. Temos: Kaip analizuoti įmonių duomenis, suvokti realią situaciją įmonėse, apskaičiuoti vertę. Kaip atrinkti didžiausią potencialą turinčias. Reitingavimas. Sistemos investiciniams sprendimams priimti sukūrimas ir efektyvus investavimas. (Mokymai vyks nagrinėjant realius pavyzdžius. Galima dalyvauti tiesioginėje transliacijoje internetu arba žiūrėti vaizdo įrašą).

Prenumeratos kaina:

– Žurnalo „Investuok” prenumeratos kaina 2024-iems m. (11 numerių/mėnesių + 2 seminarai/webinarai 2024 – iems m.) – 39 Eur (sutaupote 61 Eur: 11 numerių prekyboje kainuoja 66 Eur – lapkritį prenumeratoriai moka 27 Eur pigiau + dviejų „Investuok” seminarų/webinarų kaina prenumeratoriams – min. 34 Eur).
– Kartu su Aktualijų video podkastu – 56 Eur (sutaupote 69 Eur: viskas kas išvardinta aukščiau + lapkritį podkastas prenumeratoriams kainuoja 17 Eur vietoj 25 Eur).
– Kartu su mokymais „Duomenimis pagrįsta investicinių idėjų analizė ir sprendimų priėmimas” – 88 Eur (sutaupote 92 Eur: prenumerata su dovanomis + lapkritį šie mokymai prenumeratoriams kainuoja 49 Eur vietoj 80 Eur).
– Kartu su aktualijų video podkastu ir mokymais – 105 Eur (sutaupote 100 Eur).

Pasiūlymas galioja iki lapkričio 30 d. prenumeruojantiems žurnalą „Investuok“ internetu mūsų el. parduotuvėje („mygtukai” žemiau) arba tiesioginiu pavedimu.

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

112 €

39


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 73
Pirkti
216 €

88


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Duomenimis pagrįsta Investicinių idėjų analizė
  ir sprendimų priėmimas"

  (3 paskaitos internetu,
  nuosekli sistema ir konkreti metodika, Lektorius- Vitalijus Šostak)
Sutaupote 128
Pirkti
245 €

105


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Duomenimis pagrįsta Investicinių idėjų analizė
  ir sprendimų priėmimas"

  (3 paskaitos internetu,
  Lektorius- Vitalijus Šostak)
 • Aktualijų Video
  Podkastas

  (min. 2 kartai per mėnesį
  2024 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 140
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + VS (jei kartu užsakote ir mokymus „Duomenimis pagrįsta investicinių idėjų analizė ir sprendimų priėmimas”. Lektorius – Vitalijus Šostak) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumeratą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.eu


 Žurnalo „Investuok“ lapkričio numerio temos:

Viršelio tema

Puikus laikas obligacijoms
Prieš metus rašėme, jog obligacijas pirkti verta, nes jos jau gali sugeneruoti akcijoms prilygintiną grąžą su mažesne rizika. Praėjus metams verta patikrinti hipotezę ir padiskutuoti, ar ši turto klasė vis dar įdomi mažmeniniams investuotojams. Mūsų išvada: esame netoli palūkanų piko.

Požiūris

Investicijos tampa vieninteliu gynybos būdu
Verslininkas, investuotojas, „Nextury“ fondų steigėjas, knygos „Verslas naujai“ autorius, pirmojo lietuviško startuolio Silicio slėnyje „GetJar“ įkūrėjas, aktyvus visuomenės veikėjas Ilja Laursas (47) 2023-iuosius vadina lūžio metais ir paaiškina, kodėl nuo šių metų investavimas kiekvienam žmogui jau turėtų tapti ne vien pomėgiu, o būtinybe.

Vertybinių popierių birža

Euforija išblėso, bet stiprūs pagrindai liko
„Linas Agro Group“ akcijos, dar prieš metus investuotojų ir analitikų aukštintos dėl puikių grupės finansinių rezultatų, šiuo metu biržoje nebežiba, tačiau ir nauja realybė nėra bloga, sako analitikai. Bendrovė į naują veiklos etapą žengia su nauju pavadinimu, patvirtinta dividendų politika ir vis didesne orientacija į maisto gamybą.

„Air Baltic“ – ar sulauksime IPO?
Latvių „Air Baltic“ – viena pagrindinių skraidintojų Baltijos regione. Jau kurį laiką sklando kalbos, jog „Air Baltic“ akcijos kitais metais turėtų pasirodyti biržoje per viešą pirminį platinimą (IPO). Ar šios kalbos pavirs į realybę? Kiek įmonės IPO turėtų būti įdomus investuotojams?

Tendencijos

Nepaisant priešpriešinio vėjo pasaulio BVP augs ir 2024 m.
Po 2008 m. ekonomikos krizės pasaulis pasikeitė – TVF penkerių metų pasaulio BVP pokyčio prognozės metai iš metų atrodo vis kukliau. Ne išimtis ir šie metai – ekonomikos lėtėja dėl aukštų palūkanų, prastų Kinijos popierių. Nepaisant visų iššūkių, pasaulio ekonomika toliau demonstruoja atsparumo stebuklus, todėl 2024 m. turėtų augti tiek pasaulio, tiek euro zonos ir kartu Lietuvos BVP.

Nekilnojamasis turtas

Būsto nuomos rinka sugrįžo į įprastą ritmą
Po kelerių pastarųjų metų šoko būsto nuomai rinka šiemet sugrįžo prie įprasto sezoninio ritmo. Tačiau sugrįžo pasikeitusi. Kokios naujos tendencijos ryškėja ir kokios perspektyvos atsiveria tiems, kurie ir išaugus būsto kainoms bei nuomos pasiūlai linksta rinktis mėgstamiausią Lietuvoje investiciją?

Europos būsto rinka – vangi, bet skirtinga
Praėjusiame žurnalo numeryje išsamiai aptarėme, kas lėmė, kad mūsų šalies gyvenamojo NT rinka pastaruoju metu itin vangi. Anot rinkos analitikų, nors kainos kurį laiką iš esmės nekilo, didžiausią smūgį įperkamumui sudavė išaugęs EURIBOR. Šį kartą aptarkime, kodėl Lietuvoje jo įtaka didesnė nei kai kuriose kitose šalyse ir kokios nuotaikos vyrauja kitų Europos šalių rinkose.

Pasaulio žvaigždės

„TransDigm Group“ – patikimi lėktuvų gamintojų partneriai
Šio mėnesio numeryje atsižvelgiant į skaitytojų norus aprašoma plačiai auditorijai galbūt mažiau žinoma, bet labai įdomi, ilgalaikiam investavimui tinkanti įmonė „TransDigm Group Incorporated“. Mažiau girdėta, nes jos gaminami produktai keliauja ne galutiniam vartotojui, o kitoms su aviacija susijusioms įmonėms.

Rinkos pulsas

Atsigavimo ženklai IPO rinkoje
Po pertraukos investuotojai vėl turėjo galimybę prisiminti naujų kompanijų žengimo į akcijų biržas jaudulį. Ruduo prasidėjo keleto didelių ir žinomų vardų bendrovių surengtais IPO. Nors, palyginti su rekordais 2021 m., rinkoje toliau vyrauja sąstingis, tačiau pirmieji atsigavimo ženklai jau pastebimi, ir tai džiugina.

Startuoliai

Rizikos kapitalo užaugintos įmonės: kiek iš tikrųjų vertos?
Prieš mėnesį „Financial Times“ ir kitos žiniasklaidos priemonės paskelbė apie Lietuvos technologijų įmonės „Nord Security“ iš išorės investuotojų pritrauktą dar vieną šimtą milijonų, pakėlusį kompanijos įvertį iki 3 mlrd. eurų. Kas toliau?

Sektoriai

Vaizdo žaidimai: kaip pramogą paversti investicija?
Sumokėjusi beveik 69 milijardus, spalio viduryje „Microsoft“ pagaliau tapo vaizdo žaidimų kompanijos „Activision Blizzard“ savininke. Tokiais pinigais šiaip sau nesimėtoma – žaidimų rinka verta daugiau negu muzikos ir filmų industrijos kartu sudėjus. Kaip į ją investuoti?

Automobiliai

Remontuoti ar išmesti?
Draudikų biuro statistika byloja, kad pastaraisiais metais maždaug 6 iš 100 Lietuvoje įregistruotų lengvųjų automobilių patenka į eismo įvykius. Absoliučiais skaičiais tai būtų bemaž 100 tūkst. mašinų. Beveik tiek pat kartų jų savininkai būna priversti spręsti hamletiškus galvosūkius, „prikėlinėti“ ratuotą nelaimėlį antram gyvenimui ar gautą draudimo išmoką investuoti į kažką kita.

Įžvalgos

Valdysena – neįvertintas įmonės ilgalaikės sėkmės rodiklis
Spręsdami, kurios įmonės akcijų pirkti, privatūs investuotojai pirmiausia aiškinasi, ką ši įmonė veikia, analizuoja jos veiklos rezultatus. Tačiau yra dar vienas vandenženklis, tiesiogiai susijęs su sėkminga bendrovės veikla, ypač ilguoju laikotarpiu, nors privatūs investuotojai į jį kol kas atsižvelgia retai. Tai bendrovės valdysena.

Didieji šalies bankai užsienio valdytojų rankomis tyliai monopolizavo KIS rinką
„Investuok“ gegužės numeryje užsiminiau apie smulkiesiems investuotojams skirtų investavimo priemonių nykimą. Tęsiame kalbą apie akivaizdų LR kolektyvinio investavimo subjektų – investicinių fondų, valdomų Lietuvoje registruotų valdymo įmonių ir skirtų viešam platinimui (t. y. prieinamų kiekvienam mirtingajam), populiarumo mažėjimą.

Kodėl kyla JAV obligacijų pajamingumas?
Šiemet sparčiai auga JAV iždo obligacijų pajamingumas. Išaugęs pajamingumas didina finansų rinkų ir ekonomikos neigiamų pokyčių tikimybę, nors makroekonomikos duomenys kol kas geri ir nerodo recesijos požymių.

Ir dar:

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys