GERIAUSIAS žurnalo “INVESTUOK”
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS 2022-iems m.

(naujiems prenumeratoriams arba metams pratęsiantiems prenumeratą) 

TIK KARTĄ METUOSE – RUGSĖJĮ

DOVANOJAME 3 NUMERIUS

+

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ
už 8 Eur (metams)

– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2022 m. (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min.

+

MOKYMŲ KURSĄ už 19 Eur

– Mokymai „Kaip apsisaugoti nuo infliacijos” (veda ekonomistas Tautvydas Marčiulaitis. Mokymai vyks gruodžio mėn. pradžioje, internetu, vakarais nuo 19:00 val. – 3 paskaitos internetu. Temos: Kaip saugiai aplenkti infliaciją (indėliai ir paskolos). | Akcijų ir fondų krepšelis infliacinėje aplinkoje. | NT – alternatyvos ir fizinio NT pirkimas, pajamingumo, turto vertės ir finansavimosi lygio modeliavimas. Galima dalyvauti tiesioginėje transliacijoje internetu arba žiūrėti vaizdo įrašą).

+ visi prenumeruojantys ar pratęsiantys prenumeratą 2021 m. rugsėjo – gruodžio prenumeratos akcijos metu gauna 2 nemokamus INVESTUOK seminarus/webinarus (2022-iems metams).

Prenumeratos kaina rugsėjį:

– Žurnalo „Investuok” prenumeratos kaina 2022-iems m. (11 numerių/mėnesių + 3 nemokami numeriai/mėnesiai + 2 seminarai/webinarai 2022 – iems m.) – 29 Eur (sutaupote 71 Eur: 14 numerių prekyboje kainuoja 70 Eur – rugsėjį prenumeratoriai moka net 41 Eur pigiau + dviejų „Investuok” seminarų/webinarų kaina prenumeratoriams – min. 30 Eur).
– Kartu su Aktualijų video podkastu – 37 Eur (sutaupote 82 Eur: viskas kas išvardinta aukščiau + rugsėjį podkastas prenumeratoriams kainuoja tik 8 Eur t.y. 11 Eur pigiau).
– Kartu su mokymais „Kaip apsisaugoti nuo infliacijos” – 48 Eur (sutaupote 132 Eur: prenumerata su dovanomis + rugsėjį šie mokymai prenumeratoriams kainuoja 75 % pigiau – 19 Eur vietoj 80 Eur).
– Kartu su aktualijų video podkastu ir mokymais – 56 Eur (sutaupote 143 Eur).

– Esamų prenumeratorių, rugsėjį pasinaudojusių pasiūlymu, prenumerata pratęsiama 14 numerių.
– Naujiems žurnalo prenumeratoriams prenumerata pradedama nuo š.m. spalio (t.y. nemokamai gauna 3 šių metų numerius spalio, lapkričio ir gruodžio). (Iš viso 14 numerių).

Pasiūlymas galioja iki rugsėjo 30 d. prenumeruojantiems žurnalą „Investuok“ internetu mūsų el. parduotuvėje („mygtukai” žemiau) arba tiesioginiu pavedimu.

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

100 €

29


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 3 nemokami numeriai
  (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 71
Pirkti
180 €

48


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 3 nemokami numeriai
  (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai „Kaip apsisaugoti
  nuo infliacijos“

  (3 paskaitos internetu,
  veda ekonomistas T.Marčiulaitis)

Sutaupote 132
Pirkti
199 €

56


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 3 nemokami numeriai
  (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Kaip apsisaugoti nuo infliacijos“

  (3 paskaitos internetu,
  veda ekonomistas T.Marčiulaitis)

 • Aktualijų Video
  Podkastas

  (min. 2 kartus per mėnesį
  2022 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 143
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + INF (jei kartu užsakote ir mokymus „Kaip apsisaugoti nuo infliacijos”) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ rugsėjo mėnesio numerio temos:

Aktualija

Verslui krizės – niuksas ieškoti naujų rinkų
Tiek krizių vienu metu mus užgriuvo – pasaulinių kaip COVID-19 pandemija, lokalesnių kaip nelegalių migrantų antplūdis ir vykstančių toliau nuo mūsų, pavyzdžiui, dabar Afganistane. Kaip dorotis su šiomis ir kitomis bėdomis, aiškinamės su apribotos rizikos fondo „Covalis Capital“ ekonomistu Pauliumi Kunčinu.

Vertybinių popierių birža

Vasara buvo dosni
Vėl peržiūrime mūsų virtualių investuotojų Baltijos biržoje portfelius. Malonu konstatuoti, kad po šiek tiek slogesnio praėjusio ketvirčio šią vasarą Baltijos birža vėl buvo palanki investuotojams.

Linksmiausias pirminis platinimas: „Robinhood“
Pirminiai viešieji akcijų platinimai dažnai sulaukia dėmesio. Ypač jei juos atlieka visiems jau pažįstamos įmonės. Šią vasarą vyko turbūt smagiausias per ilgą laiką platinimas – finansų tarpininkas „Robinhood“ leido savo akcijas. Kuo jis buvo smagus ir įdomus? Labai daug kuo.

Tendencijos

Centrinių bankų monetarinės politikos griežtinimo įtaka finansų rinkoms
Spaudoje vis daugiau žinučių apie centrinių bankų ketinimus mažinti supirkimo programos mastą, o gal net didinti palūkanų normas. Kokią įtaką tai turėtų finansų rinkoms ir kokių sprendimų turėtų imtis investuotojai?

Sutelktinis finansavimas

Alternatyvus finansavimas – mastai auga, palūkanos mažėja
Nepaisant pandemijos keliamų iššūkių ekonomikai, alternatyvaus skolinimosi platformose fiksuojami rekordai. Daugeliui turbūt kyla klausimas, kodėl bankai nesiima finansuoti kai kurių projektų, atsiduriančių sutelktinio finansavimo platformose? Pažvelkime į šią rinką atidžiau.

Nekilnojamasis turtas

Nuomos rinkoje – permainų nuojauta
Antras būstas – patikima santaupų apsauga nuo nuvertėjimo, iš kurios dar ir uždirbti galima. Daugelis net vidury nakties pažadinti
tai patvirtintų. Tačiau nuomos rinka kinta. „Investuok“ domisi, kokius pokyčius ji patyrė pastaruoju metu, ar vis dar galima neblogai
uždirbti nuomojant būstą ir kokių iššūkių ji gali mums pateikti.

Nuomos aukso amžius Vilniuje pasibaigė
Tokios nuomonės laikosi dalis ekonomistų. Kadangi pastaruoju metu apie penktadalį visų būsto sandorių buvo sudaroma būtent investicijai, nuomojamo būsto pasiūla mūsų šalyje išaugo. Ji augo gerokai sparčiau nei paklausa, o tai didina nuomotojų konkurenciją.

Kodėl didėja individualių namų patrauklumas?
Paprastai vasarą būstų pirkėjų aktyvumas šiek tiek sumenksta. Bet tik ne šiemet. O pagal metinio augimo tempus individualių namų pirkėjai akivaizdžiai lenkia butų pirkėjus. Kas lemia, kad net augant kainoms labiau apsimoka rinktis ne butą, o namą?

Kaip būstą pritaikyti karštiems orams
Šią vasarą itin ilgai trukusi karščio banga visus paskatino pasukti galvas, kaip atvėsinti savo namus. Kad apsispręsti būtų paprasčiau,
žurnalas „Investuok“ kreipėsi į specialistus ir paprašė papasakoti, kuo skiriasi įvairūs patalpų vėsinimo būdai ir ko tikėtis ateityje.

Investavimo strategijos

Dar niekada nebuvo tiek daug „vienaragių“
Šiandien visame pasaulyje turime beveik 800 privačių kompanijų, kurios pritraukdamos investuotojų kapitalą įvertinamos bent milijardu dolerių ir daugiau. Šiandien jau ir smulkieji investuotojai gali dalyvauti kuriant neįtikėtinas sėkmės istorijas.

Investuotojo dienoraštis

Infliacijos baubas pasiruošęs grįžti su trenksmu
Kai rinkos dalyviai jau įtikėjo laikina infliacija, infliacijos baubas pasiruošęs sugrižti su trenksmu. Taip pat sužinosite, į kurią pusę ir kodėl koreguojamas mano S&P 500 indekso 4500 punktų scenarijus ir kokią reikšmę finansų rinkoms gali turėti tai, kad Jerome’as Powellas yra favoritas būti perrinktas FED vadovu dar vienai kadencijai.

Automobiliai

Automobilių rinkoje – kiniškas viliotinis
Užrašas etiketėje „Made in China“ jau senokai liovėsi būti baubu. Pasaulio fabriku vadinamoje Kinijoje daugybė garsiausių kompanijų turi savo gamybos padalinius, kuriuose dienos šviesą išvysta prestižiniais prekių ženklais papuošti ir tikrai neprasti daiktai.

Įžvalgos

Ekonominis atsigavimas: tarp baimės ir optimizmo
2021 metai turėjo trykšti optimizmu, po niūrių, kupinų apribojimų 2020 metų, kuomet pasaulio ekonomika susitraukė 3,5 proc. Žiemą buvo atsargiai prognozuojama, kad pasaulio ekonomika šiemet pakils apie 4,5 proc. Kas stabdo dar didesnį optimizmo proveržį?

Metai po prezidento rinkimų Baltarusijoje
Po Baltarusijoje įvykusių prezidento rinkimų, kurių rezultatų nepripažįsta Europos Sąjunga (ES), ir po jų vykusių susirėmimų „Investuok“ rašė apie galimas pasekmes Lietuvos ir Baltarusijos ekonominiam bendradarbiavimui. Kaip pasikeitė ir kaip dar keisis prekybiniai santykiai?

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys