PRENUMERATOS PASIŪLYMAS:


Žurnalo „Investuok“ prenumerata metams – 49 Eur
(11 numerių – nuo 2024 09 iki 2025 07)
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris.

arba liepos žurnalo numeris, tiesiai į namus – 5,99 Eur
Gavę apmokėjimą iš karto išsiųsime jį nurodytu adresu.

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ + 25 Eur (2024-iems metams)
– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį (išskyrus vasarą), tačiau tikimės parengti ir 3 mėnesines laidas, nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min.
– 3 podkasto rubrikos. Pirmoji – su kviestiniais svečiais nagrinėjame tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Antroji – investuotojų Ž. Speteliūno ir T.Laurecko mėnesinė laida. Trečioji – NT – 2024 m. prie podkasto komandos jungiasi nuomos praktikas Jurgis Vilutis – šalia kitų autorių laidų jis rengs mėnesines savo analizės ir įžvalgų laidas.
Užsakę 2024 m. podkastą, galėsite matyti ir visas anksčiau paskelbtas laidas – iki šiol paskelbta daugiau nei  60 laidų (komplekto kaina – 49 Eur žurnalo prenumerata + 25 Eur podkastas = 74 Eur).

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Liepos mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

(tiesiai į namus)

Sutaupote 0
Pirkti
36 €

27


Pusmetinė
prenumerata

6 žurnalo numeriai

(09,10,11,12,
01,02 mėn.)

Sutaupote 9
Pirkti
66 €

49


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

Sutaupote 17
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumeratą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ liepos mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Dirbtinis intelektas kaip investicijų valdytojas
Dirbtinis intelektas, priešingai nei analitikas ar investicijų valdytojas, nemiega, nebūna irzlus, pavargęs ar išsiblaškęs ir nedaro klaidų. Panagrinėkime, ar šiuo metu veikiantys dirbtinio intelekto valdomi fondai iš tikrųjų sugeba aplenkti žmogaus valdomus ir kas atsitiktų, jei didžioji dalis ar net visi fondai taptų valdomi dirbtinio intelekto.

Aktualija

Investicinė sąskaita ir kiti pokyčiai
Po daugybę metų trukusių pažadų, diskusijų ir ginčų pagaliau sulaukėme investicinės sąskaitos. Birželio pabaigoje Seimas patvirtino Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pakeitimus, kurie padės ilgalaikiams investuotojams ir, tikėtina, paskatins į finansų rinkas ateiti tuos, kurie iki šiol delsė.

Požiūris

Arvydas Jacikevičius su humoru apie investavimą
„Kai žmonės pamato akciją prekybos centre – puola pirkti. Tą patį reikėtų daryti ir investuojant, tačiau dauguma elgiasi priešingai – krentant kainoms, skuba parduoti savo investicijas. Tai ir yra didysis investavimo paradoksas“, – sako investuotojų psichologiją pažįstantis Arvydas Jacikevičius.

Tendencijos

Artėjantis FED palūkanų mažinimo ciklas: ko laukti?
Sulaukėme pirmųjų centrinių bankų sprendimų mažinti bazines palūkanas. FED dar delsia, bet vis didėja tikimybė, kad J. Powellui ir jo komandai pavyks ekonomiką ir kartu infliaciją nutupdyti „minkštuoju“ būdu. Pažvelkime į istoriją, kas vykdavo pradėjus palūkanų mažinimo ciklą.

Vertybinių popierių birža

Investuotojai biržoje spaudžia grąžą iš sūrio
„Vilvi Group“ – į didžiausią grąžą šiemet sunešusių Oficialiojo sąrašo bendrovių trejetuką prasiskverbusi sūrių gamintoja, investuotojus džiuginanti šuoliuojančiais pelnais, dividendais ir ambicingais investiciniais projektais. Analitikai šių akcijų privalumus žeria vieną po kito, o rizikos veiksnių nesureikšmina.

„Investuok“ interviu

„Teqnion“ vadovas Johanas Steeneʼas: „Nesiekiame greito pelno“
Lietuvoje pavadinimas „Teqnion“ nėra taip gerai žinomas, kaip „Nvidia“ ar „Tesla“, bet gal be reikalo? „Teqnion“ – įmonių konglomeratas iš Švedijos, perkantis ir valdantis B2B segmento gamybos įmones daugiausiai namų rinkoje. Tad kodėl verta apie ją kalbėti?

Investavimo strategijos

Akcijų padalijimas – kas tai ir kodėl jį renkasi „Nvidia“?
Dirbtinio intelekto lūkesčiai ir pažangūs mikroprocesoriai populiariausios šių dienų įmonės „Nvidia“ akcijų kainą nuo metų pradžios išaugino daugiau nei 200 %. Dėl to įmonė susidūrė su gana malonia problema – per aukšta akcijų kaina. Ką tokiu atveju įmonė daro?

Nekilnojamasis turtas

Ar jau verta investuoti į būstą: 10 argumentų „už“ ir keli „prieš“
Būsto pardavimai Lietuvoje pasiekė dugną, analitikai vardina daugiau kaip 10 priežasčių, kodėl dabar geras metas investuoti į nekilnojamąjį turtą. Tačiau NT vystytojai atkreipia dėmesį, kad darbo užmokesčio pokytis buvusį būsto kredito įmokos pokytį geriausiu atveju pasivys 2025–2027 m.

Lietuvių investuotojų akiratyje – naujos kryptys Pietų Europoje (I)
NT kainos Lietuvoje tebesilaiko aukštai, tad investuotojai į būstą nuomai arba kantriai laukia, arba žvalgosi patrauklių investicijų kitose šalyse. Žurnale „Investuok“ jau pasakojome apie galimybes investuoti į atostogų būstą Ispanijoje, Kipre, Turkijoje ir Bulgarijoje, tačiau pastaruoju metu mūsų tautiečių žvilgsniai krypsta ir į kitas šalis.

ES – naujos trumpalaikės nuomos taisyklės
Trumpalaikė nuoma kai kuriose Europos šalyse jau dabar yra licencijuojama veikla. O ilgainiui taip tikriausiai bus visur, nes Europos Parlamentas (EP) neseniai patvirtino naujas trumpalaikės nuomos taisykles. Kodėl to reikėjo ir kas dėl to keičiasi?

Kriptopasaulis

Geros kriptoturto naujienos mažmenos nevilioja
Kriptoturtas, nepaisant daugybės skandalų, reguliatorių pasipriešinimo ir susijusių rizikų, jau tapo visuotinai pripažįstama alternatyvia turto klase. Per šiuos metus stebėta daugybė teigiamų pokyčių, normalizuojančių kriptorinką. Tačiau, nepaisant visų katalizatorių, buliai ir geri laikai į kriptopasaulį grįžti neskuba.

Šalys ir rinkos

Investuokime Moldovoje
Ar žinote anekdotą apie du batų pardavėjus, išsiųstus į Afriką? Po kelių dienų vienas pardavėjas skambina atgal į biurą ir sako: „Grįžtu namo, nes aš negaliu pardavinėti batų – visi vaikšto basi.“ Kitas pardavėjas skambina ir prašo atsiųsti dar: „Statykite naujus fabrikus, nes pardavimų galimybės beribės – niekas čia neavi batų.“ Panašiai yra ir su investicijomis į neturtingiausia Europos šalimi tituluojamą Moldovą. Ar ši šalis patraukli investicijoms?

Pasaulio žvaigždės

„Meta“: technologijų milžinas auga toliau
Vadovaujama Marko Zuckerbergo „Meta Platforms Inc.“ dar 2021 m. visus savo verslus („Facebook“, „Instagram“, „WhatsApp“) sujungė į vieną įmonę ir suteikė jai naują pavadinimą. Naujas vardas signalizavo strateginį posūkį link metavisatos – virtualiosios realybės erdvės, kurioje vartotojai gali bendrauti skaitmeninėje aplinkoje.

Įžvalgos

Ekonominė politika po rinkimų – pasirinkimas tarp dviejų pasaulėžiūrų
Rinkimams ruošiasi ir politikai, ir jų rinkėjai. Pasaulyje, kuriame ypač svarbu prognozės, politika išlieka tas laukas, kurį prognozuoti nelengva. Ir vis dėlto reikia. Tad pradėkime nuo paradigmų, kurios gali padėti. Artėjančių rinkimų dvikovos – tarsi priešprieša tarp dviejų pasaulėžiūrų.

Ir dar:

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys