PRENUMERATOS PASIŪLYMAS:


Žurnalo prenumerata metams – 49 Eur
(11 numerių – nuo 2023 06 iki 2024 05)
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris.

arba gegužės žurnalo numeris, tiesiai į namus – 5,99 Eur
Gavę užsakymą, kitą darbo dieną išsiųsime gegužės žurnalo „Investuok“ numerį nurodytu adresu.

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ + 19 Eur (2023-iems metams)
– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2023 m. (išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min. Užsakę podkastą, galėsite matyti ir visas anksčiau paskelbtas laidas – iki šiol paskelbta apie 50 laidų (komplekto kaina – 49 Eur žurnalo prenumerata + 19 Eur podkastas = 68 Eur).

 

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Gegužės mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

(tiesiai į namus)

Sutaupote 0
Pirkti
36 €

27


Pusmetinė
prenumerata

6 žurnalo numeriai

(06,07-08,09,
10,11,12 mėn.)

Sutaupote 9
Pirkti
95 €

68KOMPLEKTAS

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • Aktualijų Video
    Podkastas

    (min. 2 kartai per mėnesį
    2023 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 27
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumeratą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ gegužės mėnesio numerio temos:

Viršelio temos

Aukštos palūkanos ir infliacija: ką pirkti?
Kaip turi atrodyti tobulas ilgalaikis investicijų portfelis aukštų palūkanų ir didelės infliacijos aplinkoje? Kokius pokyčius būtina tokiu metu padaryti savo krepšelyje?

Aktualija

2023 m. pasauliui tenka susidurti su lėtėjimu ir recesija
Energijos išteklių kainos pasaulyje nebeauga, tačiau infliacijos užkratas persimetė į maisto kainas, o didėjantis darbo užmokestis gali paskatinti dar vieną infliacijos bangą. Centriniai bankai galėtų palaukti, kol šios energijos šoko pasekmės praeis pačios, tačiau jie, panašu, nelinkę prisiimti tokios rizikos, todėl greičiausiai persistengs didindami palūkanas ir pasaulio ekonomikos nukentės labiau, nei turėtų.

Požiūris

Lietuviškoje „Telia“ – laisvės vėjas
Nesakome, kad iki šiol „Telia Lietuva“ gyveno nelaisvėje, tačiau prie įmonės vairo stojusi naujoji vadovė Giedrė Kaminskaitė-Salters žada, kad laisvė veikti ir kurti bus svarbiausia, ką ji norės suteikti komandai. Žinoma, laisvė nevaikšto viena. Šalia jos – ir atsakomybė.

Vertybinių popierių birža

Augti sparčiau negu rinka
Vėl peržiūrime Baltijos portfelius. Po svaiginančio augimo praeitą ketvirtį, kai per tris mėnesius „OMX Baltic Benchmark“ pašoko net 13,2 %, šįkart augimas nuosaikesnis – 2,93 %. Ir malonu konstatuoti, kad visų keturių mūsų virtualiųjų portfelių valdytojų rezultatai geresni negu indekso.

Bukarešto biržos įdomybės
Bukarešto vertybinių popierių birža yra atkreipusi ne vieno lietuvių investuotojo, tiek fizinio, tiek juridinio, dėmesį. Vien jau žinomiausias Rytų Europoje fondas „Fondul Proprietatea“ vertas dėmesio. Pasižiūrėkime iš arčiau, kuo ši rinka gali paįvairinti mūsų portfelius.

Įmonės analizė

Ar šiandien „Disney“ akcijos su 50 % nuolaida yra vertos dėmesio?
Aukščiausiame taške 2021 m. kovo 12 d. „Walt Disney Co“ akcijos kainavo 197 dolerius. 2023 m. kovo 13 d. šių akcijų galėjote nusipirkti už 92,60 dolerio. Ar tai reiškia, kad šiemet šimtmetį mininti bendrovė nebeturi perspektyvos? O gal kaip tik laikas apsipirkti?

Valiutos

Dolerio pabaigos naratyvai
Vakarų pasaulio, JAV ekonominės galios ir dolerio pabaigą žmonės pranašauja ne rečiau nei finansų rinkų krizes. Pastarosios bent jau kartais įvyksta ir dešimt metų iš eilės jas numatę gali pasigirti, jog vienuoliktais buvo teisūs. O JAV ekonominė galybė niekur nedingsta. Net priešingai, bėgant laikui tik auga.

Mokesčiai

Mokesčių rojus investuojantiems į NT baigiasi
Lietuva ilgą laiką buvo „gerovės valstybė“ arba mokesčių rojus žmonėms, investuojantiems į nekilnojamąjį turtą turint tikslą jį nuomoti. Skamba kaip fantastika? Manote, nesąmonė? Pats laikas suvesti galus, nes priėmus mokesčių pakeitimus bent dalies lengvatų neteksime.

Nekilnojamasis turtas

Kas lemia grąžos iš NT dydį?
Praėjusiame „Investuok“ numeryje aptarę, į kokį būstą apsimoka investuoti ir kas turi įtakos generuojamai grąžai, šį kartą tesime pažadą ir aiškinamės, nuo ko priklauso grąža, kurią mums generuos nekilnojamasis turtas, ir kaip ją galima padidinti.

NT varžytinės ir aukcionai: kaip pagauti auksinę žuvelę, o ne vargelį
Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad įsigyti nekilnojamąjį turtą varžytinėse galima pigiau, nei panašus objektas kainuotų antrinėje rinkoje. Bet nemažai žmonių baiminasi kelti ten koją. „Investuok“ nusprendė išsiaiškinti, ką galima įsigyti NT varžytinėse ir aukcionuose ir kaip kartu nenusipirkti viso maišo nemalonių staigmenų.

Parama

Investavimas į NT pasitelkus ES paramą: mažiau rizikų ir didesnė grąža
Nekilnojamasis turtas – viena iš mėgstamiausių ir suprantamiausių investavimo sričių. Kita vertus, neretai girdime skundų, kad investuotojai nusivilia įsigiję saugomą NT objektą ir susidūrę su jam taikomais reikalavimais. Gaukite valstybės paramą ir sunkumus paverskite pranašumu.

Sandorių rinka

Susijungimų ir įsigijimų sandorių rinka
Po rekordinių 2021 m. pasaulio susijungimų ir įsigijimų (angl. mergers & aqcuisitions – M&A) rinkoje praėjusių metų antrą pusmetį ir šių metų pirmą ketvirtį įsivyravo ne itin pozityvios nuotaikos. Stipriai sumažėjo tiek pačių sandorių skaičius, tiek jų dydis. Tai rodo, kad rinkoje mažėja rizikos apetitas.

Investuotojo dienoraštis

Kvepia stagfliacija…
Pasidalinsiu mintimis, kada ir kodėl galimas naujas infliacijos impulsas JAV. Taip pat pakalbėsiu, kokie galimi JAV skolos lubų derybų scenarijai ir kodėl dėl to obligacijų rinkoje matyti tam tikras stresas. Ir pabaigoje apie S&P 8 burbulą bei atominės energetikos pabaigą Vokietijoje.

Automobiliai

Sunkiasvorių mašinų pasaulyje – dirbtinio intelekto iššūkiai
Dirbtinis intelektas pastaruoju metu tampa smagių pramogų, kas sugalvos įmantresnę užduotį, arena. Tačiau rimti žmonės jau keletą metų su tuo dirba spręsdami realius iššūkius. Transportas ir logistika – viena toliausiai pasistūmėjusių sričių. Susipažinkime.

Įžvalgos

Kaip infliacinė pinigų politika tuos, kurie pildė vartotojų poreikius, pavertė lošėjais?
Verslininkas ekonomikoje atlieka kertinę funkciją, tačiau daugelis populiariųjų ekonomikos teorijų iš esmės neskiria dėmesio šios funkcijos svarbai paaiškinti. Nors investuotojas yra produktyvios ekonomikos variklis, šiuolaikinė monetarinė politika lėmė, kad vertę kuriantys žmonės yra įstumti į aplinką, kurioje nuolat tvyro rizika.

Suderintųjų KIS agonija
Kolektyvinio investavimo subjektų, o paprasčiau kalbant – smulkiesiems investuotojams skirtų aktyviai valdomų fondų, metai iš metų mažėja, o informuotiesiems investuotojams skirtų sparčiai daugėja. Tokia „apsauga“ mažina smulkiųjų investuotojų galimybes. Kokia išeitis?

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys