PRENUMERATOS PASIŪLYMAS:


Žurnalo prenumerata metams – 49 Eur
(11 numerių – nuo 2023 02 iki 2024 01)
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris.

arba sausio žurnalo numeris, tiesiai į namus – 5,99 Eur
Gavę užsakymą, kitą darbo dieną išsiųsime sausio žurnalo „Investuok“ numerį nurodytu adresu.

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ + 19 Eur (2023-iems metams)
– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2023 m. (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min. Užsakę 2023 m. podkastą, galėsite matyti ir visas anksčiau paskelbtas laidas – iki šiol paskelbtos 46 laidos (komplekto kaina – 49 Eur žurnalo prenumerata + 19 Eur podkastas = 68 Eur).

2023 m. „Investuok“ Konferencijų ir seminarų/webinarų abonementą + 80 Eur
Dvi 2023 m. „Investuok“ konferencijos (pavasarį – NT, gruodį – investavimas rinkose) ir trys 2023 m. „Investuok“ seminarai/webinarai (rugsėjį, spalį ir gruodį) + šių renginių įrašai (komplekto kaina – 49 Eur žurnalo prenumerata + 80 Eur abonementas = 129 Eur).

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Sausio mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

(tiesiai į namus)

Sutaupote 0
Pirkti
66 €

49


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

Sutaupote 17
Pirkti
179 €

129


KOMPLEKTAS

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 2023 m.
    Konferencijų ir seminarų abonementas
    + šių renginių įrašai
Sutaupote 50
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + ABN (jei kartu užsakote ir 2023 m. „Investuok“ Konferencijų ir seminarų/webinarų abonementą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumeratą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ sausio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Išgyventi iki vasaros
Praėję metai investuotojams suėdė daug nervų ląstelių, ir bent jau šių metų pradžia ar net visa pirmoji metų pusė ramybės, ko gero, irgi nežada. Vis dėlto, jei akcijas ir toliau gaubs neapibrėžtumas ir baimės, obligacijų rinkoje „Investuok“ apklausti investavimo ekspertai investicinių galimybių įžvelgia, jų mato ir kai kuriuose akcijų segmentuose.

Investuotojo dienoraštis

Penkios prognozės 2023 metams
Investuotojas Žilvinas Speteliūnas aptaria savo 2022 metų prognozes, kas pasiteisino, o kas ne ir kodėl. Taip pat pateikia naujas penkias prognozes 2023 metams. Anot jo, laukia dar vieni įdomūs metai, kurie gali būti gerokai kintamesni nei praėję.

Prognozės 2023

Kokios 2023 m. perspektyvos ir kaip elgtis mažmeniniam investuotojui?
Investuotojams nuotaikas toliau gadina centrinių bankų retorika ir pranešimai, kad toliau aktyviai kovos su infliacija keliant palūkanų normas ir mažinant balansą. Visa tai investuotojus priverčia perskaičiuoti tikimybes dėl galimos recesijos, įmonių pelningumų ir tolesnės finansų rinkos korekcijos. Kaip elgtis 2023?

Vertybinių popierių birža

Savų akcijų supirkimas: už ir prieš
Skaičiuojama, kad 2022 m. vien S&P 500 indeksą sudarančios bendrovės supirko savų akcijų už trilijoną dolerių. Kodėl bendrovės imasi tokių veiksmų ir ką tai reiškia akcininkams? O svarbiausia – į ką verta atkreipti dėmesį pamačius tokią informaciją? Ypač jei ketinate pirkti.

Sektoriai

Energetikos sektorius: gal jau laikas atvėsti?
Praeiti metai buvo energetikos metai. Kol vartotojai verkė, energetikos įmonės džiaugėsi. Bet bandyti įsėsti į jų pelnų traukinį investuotojams jau turbūt vėlu. Išteklių kainoms stabilizuojantis, įmonių akcijos išlieka brangios.

Pasaulio žvaigždės

Elono charizma yra dviašmenis kardas
Mažai pasaulyje žmonių, kurie gali prilygti Elonui Muskui. Tai genialus verslininkas, galintis pardavinėti, atrodo, neįgyvendinamas svajones, o vėliau tas svajones (beveik) pasiekti. Tačiau su tokiu lyderiu ateina ir didelė rizika. Ją savo kailiu jaučia investavusieji į „Teslą“. Įmonės ir jos akcijų perspektyvos – gal jau?

Nekilnojamasis turtas 2023

Būsto rinka tarp stabilizacijos ir lūžio
Ką tik pasibaigusius 2022-uosius NT rinkos dalyviai ir ekspertai – vieni drąsiau, kiti atsargiau – vadina lūžio būsto rinkoje metais. Viena vertus, jie buvo teisūs, prieš metus teigdami, kad po rekordinių 2021-ųjų atėjo santūraus augimo metai. Tačiau niekas nesitikėjo, kad taip smarkiai sumažės perkančiųjų būstą. Tad žengdami į 2023-iuosius prisiminkime, kas įvyko, ir pasvarstykime, kas mūsų gali laukti ateityje.

Biurų rinkoje – siekis sumažinti energines išlaidas
Biurų segmente pastaruoju metu vyksta transformacija, kurią paskatino dėl pandemijos ir karantino išpopuliarėjęs nuotolinio ir hibridinio darbo modelis.

Būsto nuoma – patikima investicija apdairiems
Įsisukus infliacijai ir ėmus augti bankų paskolų palūkanoms, nuomai perkamų būstų dalis šiek tiek mažėja. Sustojo ir vasarą šuoliais augusios nuomos kainos. Tačiau jos vis dar didesnės negu prieš prasidedant Rusijos invazijai į Ukrainą.

Nuo ko apsaugo preliminari sutartis?
Gruodžio numeryje išsamiai aptarėme padėtį būsto rinkoje, kai kylant medžiagų ir darbų kainoms pardavėjui kyla noras pakeisti (savo naudai) gal prieš pusmetį pasirašytą preliminarią sutartį, ir pažadėjome konkrečius teisininkės komentarus. Pažadą vykdome – konsultuoja advokatė Kristina Sabaliauskienė.

Aktualija

Tikslas – pažadinti Lietuvos kapitalo rinką
Lietuvos reguliuojamos rinkos akcijų kapitalizacijos ir BVP rodiklis nuo 2005 m. iki 2021 m. sumažėjo daugiau kaip tris kartus ir yra vienas mažiausių ES. Jei pretenduojame vadintis modernios ekonomikos šalimi, tokia padėtis negali tenkinti nei investuotojų, nei valstybės. Valdžia užsimojusi tai pakeisti.

Parama

2023 m. optimizmo reikėtų ieškoti ES paramos priemonėse
Kai ekonomikos padangė niaukiasi, verslo, ir ypač smulkiojo, laukia nemenki iššūkiai. Tokiame kontekste dar svarbesnė tampa Europos Sąjungos parama. 2023-ieji ES paramos sektoriuje verslui ir smulkiesiems investuotojams bus pažymėti puikių galimybių. Kai kurias apžvelkime.

Automobiliai

Mašinų pasaulio naujovės.
Automobilių pramonė pastaraisiais metais buvo priversta sugerti keletą nokautuojančių smūgių, pradedant pandemine sumaištimi, lustų deficitu ir baigiant žvėriškai išaugusiomis gamybos sąnaudomis. Dėl visų šių dalykų ne viena ir ne dvi anonsuotos mašinų pasaulio premjeros buvo atidėtos vėlesniam laikui. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad konstruktorių komandos liovėsi spręsti inžinerinius rebusus. Štai kokiomis inovacijomis jie nudžiugino 2022-aisiais.

Įžvalgos

Rinkos ir pensijos: buvo eiliniai metai?
Labai retai būna, kad vos ne visos turto klasės tais pačiais metais kristų. Ir kristų stipriai. Pernai nutiko būtent taip. Dėl to nukentėjo net patys konservatyviausi pensijų fondai. Gera žinia ta, kad padidėjo konkurencija tarp pensijų fondų valdytojų. Kaupiantiesiems tai į gera.

Investuokime į ateities investuotojus
Metų kaita įkvepia mus peržiūrėti investicinius portfelius, susiplanuoti to do ir not-to-do sąrašus. Viktorija Trimbel visus kviečia investuoti į ateities investuotojus ir taip prisidėti kuriant naujas investicijų ir verslo galimybes Lietuvoje bei Ukrainoje.

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys