Žurnalo “INVESTUOK”
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS:


Žurnalo prenumerata metams – 44 Eur
(11 numerių – nuo 2022 02 iki 2023 01)
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris).

arba sausio žurnalo numeris, tiesiai į namus – 5,99 Eur
Gavę užsakymą, kitą darbo dieną išsiųsime sausio žurnalo „Investuok“ numerį nurodytu adresu.

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ + 19 Eur (2022-iems metams)
– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos – laidos rengimo metu su kviestiniais svečiais nagrinėsime tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2022 m. (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min. Užsakę 2022 m. podkastą, galėsite matyti ir visas anksčiau paskelbtas laidas – pernai paskelbtos 24 laidos (komplekto kaina – 44 Eur žurnalo prenumerata + 19 Eur podkastas = 63 Eur).

2022 m. „Investuok“ Konferencijų ir seminarų/webinarų abonementą + 80 Eur
Dvi 2022 m. „Investuok“ konferencijos (pavasarį – NT, gruodį – investavimas rinkose) ir trys 2022 m. „Investuok“ seminarai/webinarai (rugsėjį, spalį ir gruodį) + šių renginių įrašai (komplekto kaina – 44 Eur žurnalo prenumerata + 80 Eur abonementas = 124 Eur).

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Sausio mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

Sutaupote 0
Pirkti
66 €

44


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

Sutaupote 22
Pirkti
179 €

124


KOMPLEKTAS

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 2022 m.
    Konferencijų ir seminarų abonementas
    + šių renginių įrašai
Sutaupote 55
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + ABN (jei kartu užsakote 2022 m. Konferencijų ir seminarų abonementą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.eu



Žurnalo „Investuok“ sausio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Kokio scenarijaus rinkose laukti šiemet?
Po įspūdingų 2021 metų šiais metais ne tik nepavyks išvengti didesnių svyravimų rinkose, bet dėl infliacijos ir kylančių palūkanų normų gali tekti skaičiuoti kur kas mažesnę grąžą, sako mūsų kalbinti rinkos profesionalai. Vis dėlto turto aktyvų, kuriuose galima tikėtis solidžios dviženklės metinės grąžos, vis dar bus.

Aktualija

Kiek užtruks infliacija?
Infliacija šiuo metu visiems aktuali tema. Valdžios ir centrinių bankų atstovų esame raminami, kad tai tik laikinas efektas, kuris jau kitų metų viduryje turėtų pradėti blėsti. Vis dėlto ko būtų galima tikėtis, jei kainų kilimas užtruktų ilgiau, ir kas galėtų būti to priežastimi?

Vertybinių popierių birža

VIX: smulkiesiems geriau nesiliesti
Investuotojai mėgsta stebėti įvairius indeksus, kurie turėtų padėti suprasti situaciją rinkoje. Vienas iš populiarių, tačiau ne visad gerai suprantamų, yra VIX. Šis indeksas vadinamas baimės indeksu ir matuoja tikėtiną kintamumą. Su juo susiję aibė produktų, kuriuos smulkieji investuotojai dažnai visiškai be reikalo bando naudoti spekuliuodami.

Požiūris

Investuodamas adrenalino neieško
Potraukis JAV rinkoms, penki fundamentalūs sektoriai, dividendus generuojančios akcijos – tai tik dalis principų, apibrėžiančių advokato Roberto Juodkos investavimo strategiją. Tačiau svarbiausi raktažodžiai – stabilus pinigų srautas ir… ramybė. R. Juodka investuodamas adrenalino neieško.

Kriptovaliutos

Koks margas tas kriptopasaulis
Visuomenėms sparčiai pereinant nuo grynųjų iki elektroninių mokėjimų ir mažėjant centrinių bankų monopoliui pinigų kontrolės srityje, artimiausią dešimtmetį stebėsime gan įdomu reiškinį – viešųjų ir privačių pinigų konkurenciją. Kas laimės? Atsakymas, manau, gan aiškus.

Nekilnojamasis turtas

Lietuvos būsto rinka – pasaulinių tendencijų atspindys
Būsto kainos kyla ne tik Lietuvoje. Apie tai, kuo situacija pas mus panaši į padėtį kitose šalyse, kuo mes nuo jų skiriamės ir ko tikėtis ateityje, kalbamės su banko „Luminor“ vyriausiuoju ekonomistu Žygimantu Mauricu.

Namas su daline apdaila pirkėjui sutaupyti nepadės
Įsigyti būstą su daline apdaila ir jo įrengimu rūpintis pačiam ar tartis su plėtotoju, kad jis pasirūpintų ir vidaus apdaila, – tokias alternatyvas svarsto dažnas pirkėjas. Kartais sprendimą lemia galimybė pasiskolinti iš banko didesnę sumą, kurios pakaks būstui įrengti ir vėliau nereikės sukti galvos, iš kur gauti lėšų vidaus apdailai bei gaišti laiką ja rūpinantis. Kartais būna priešingai – renkamės būstą su daline apdaila, nes manome, kad patys įsirengsime jį pigiau.

Šio dešimtmečio investicijos

Sintetinė biologija
Sintetinės biologijos potencialas panašus į pažangiausių pramonės šakų, tokių kaip dirbtinis intelektas ar maisto technologijos, potencialą. Sintetinė biologija gali pakeisti pasaulį taip, kaip jį pakeitė internetas ir socialiniai tinklai. Tad investuotojams verta atidžiai stebėti šią sritį.

Makroekonomika

Monetarinės politikos pokyčiai: ką dabar daryti?
Per pastarąjį dešimtmetį ne kartą spėliota, kada gi keisis monetarinė politika. Dėl to kaltas ir autorius – turbūt tris ar daugiau kartų rašiau, jog va dabar tai jau laikas. Deja, pokyčiai taip ir neįvyko. Dabar jau tikrai laikas.

Investuotojo dienoraštis

JAV akcijų rinkos anomalija ir Rusijos žaidimas be pralaimėjimo
Pirmame tekste pakalbėsiu apie dabartinės JAV akcijų rinkos anomaliją ir kodėl tai nutiko, taip pat pasidalinsiu mintimis dėl darbo iš namų akcijų, omikron atmainos įtakos akcijoms. Antroje dalyje pakalbėsiu apie Rusijos strateginius žaidimus ir jų įtaką akcijoms Europoje bei JAV. Na ir trumpai apie Turkiją.

Automobiliai

Automobilių evoliucija: nuo elektromobilio iki… elektromobilio
Mėgstantiems narstyti technikos stebuklus automobilių pasaulis ypač dosnus, nes pastaraisiais metais viena kitą vejančios naujovės verčia jomis domėtis ne tik prisiekusius ratuočių gerbėjus, bet ir eilinius vairuotojus. Tad metus pradėkime apžvalga, nuo ko pradėjome ir kas dar laukia

Investuotojo laisvalaikis

Atostogos nėra „tik silpniems“
Atostogos padeda mums atkurti vidinį resursą, kuris leidžia rinktis, kaip reaguoti į problemas – matyti dramblį ar musę. Pervargę to pasirinkimo neturime, ir kiekvienas mažas dalykas gali tapti drama. Tačiau kai kuriais atvejais atostogos nepadės, mano personalo specialistė Milda Autukaitė.

Įžvalgos

Prie kainų priprantama
Tai frazė iš Benjamino Grahamo knygos „Protingas investuotojas“ (rekomenduoju – Algimantas Variakojis). Tebūnie ši frazė šio straipsnio pagrindas. Pirma mintis, aišku, apie kainų augimą ir infliaciją. Bet tai pastebėjau ir grįžęs į akcijų biržas.

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys