GERIAUSIAS žurnalo “INVESTUOK”
PRENUMERATOS PASIŪLYMAS 2024-iems m.

(naujiems prenumeratoriams arba metams pratęsiantiems prenumeratą) 

TIK KARTĄ METUOSE – RUGSĖJĮ

DOVANOJAME 3 NUMERIUS

+

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ
už 8 Eur (metams)

– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos. Akcijos ir NT. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį 2024 m., tačiau tikimės parengti ir 3 mėnesines laidas (nuo sausio, išskyrus vasarą), nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min.
– 3 pagrindinės temos / 3 podkasto rubrikos. Pirmoji – su kviestiniais svečiais nagrinėjame tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Antroji – investuotojų Žilvino Speteliūno ir Tomo Laurecko mėnesinė laida. Trečioji – NT – nuo 2024 m. prie podkasto komandos jungiasi investuotojas ir nuomos praktikas Jurgis Vilutis – šalia kitų autorių laidų jis rengs mėnesines savo analizės ir įžvalgų laidas podkasto žiūrovams.

+

MOKYMŲ KURSĄ už 19 Eur

– Mokymai „Duomenimis pagrįsta investicinių idėjų analizė ir sprendimų priėmimas“. (Veda finansininkas ir investuotojas Vitalijus Šostak. Kaip pasirinkti geriausias akcijas? Nuosekli sistema ir konkreti metodika.) Mokymai vyks gruodžio mėn. pradžioje, internetu, vakarais nuo 19:00 val. – 3 paskaitos internetu. Temos: Kaip analizuoti įmonių duomenis, suvokti realią situaciją įmonėse, apskaičiuoti vertę. Kaip atrinkti didžiausią potencialą turinčias. Reitingavimas. Sistemos investiciniams sprendimams priimti sukūrimas ir efektyvus investavimas. (Mokymai vyks nagrinėjant realius pavyzdžius. Galima dalyvauti tiesioginėje transliacijoje internetu arba žiūrėti vaizdo įrašą).

+ visi prenumeruojantys ar pratęsiantys prenumeratą 2023 m. rugsėjo – gruodžio prenumeratos akcijos metu gauna 2 nemokamus INVESTUOK seminarus/webinarus (2024-iems metams).

BE TO – RUGSĖJĮ PIGIAU

Prenumeratos kaina rugsėjį:

– Žurnalo „Investuok” prenumeratos kaina 2024-iems m. (11 numerių/mėnesių + 3 nemokami numeriai/mėnesiai + 2 seminarai/webinarai 2024 – iems m.) – 39 Eur (sutaupote 79 Eur: 14 numerių prekyboje kainuoja 84 Eur – rugsėjį prenumeratoriai moka net 45 Eur pigiau + dviejų „Investuok” seminarų/webinarų kaina prenumeratoriams – min. 34 Eur).
– Kartu su Aktualijų video podkastu – 47 Eur (sutaupote 89 Eur: viskas kas išvardinta aukščiau + rugsėjį podkastas prenumeratoriams kainuoja tik 8 Eur t.y. 11 Eur pigiau).
– Kartu su mokymais „Duomenimis pagrįsta investicinių idėjų analizė ir sprendimų priėmimas” – 58 Eur (sutaupote 139 Eur: prenumerata su dovanomis + rugsėjį šie mokymai prenumeratoriams kainuoja 75 % pigiau – 19 Eur vietoj 80 Eur).
– Kartu su aktualijų video podkastu ir mokymais – 63 Eur (sutaupote 151 Eur).

– Esamų prenumeratorių, rugsėjį pasinaudojusių pasiūlymu, prenumerata pratęsiama 14 numerių.
– Naujiems žurnalo prenumeratoriams prenumerata pradedama nuo š.m. spalio (t.y. nemokamai gauna 3 šių metų numerius spalio, lapkričio ir gruodžio). (Iš viso 14 numerių).

Pasiūlymas galioja iki rugsėjo 30 d. prenumeruojantiems žurnalą „Investuok“ internetu mūsų el. parduotuvėje („mygtukai” žemiau) arba tiesioginiu pavedimu.

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

118 €

39


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 3 nemokami numeriai
  (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 79
Pirkti
197 €

58


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 3 nemokami numeriai
  (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Duomenimis pagrįsta Investicinių idėjų analizė
  ir sprendimų priėmimas"

  (3 paskaitos internetu,
  nuosekli sistema ir konkreti metodika, Lektorius- Vitalijus Šostak)
Sutaupote 139
Pirkti
214 €

63


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 3 nemokami numeriai
  (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Duomenimis pagrįsta Investicinių idėjų analizė
  ir sprendimų priėmimas"

  (3 paskaitos internetu,
  Lektorius- Vitalijus Šostak)
 • Aktualijų Video
  Podkastas

  (min. 2 kartai per mėnesį
  2024 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 151
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + VS (jei kartu užsakote ir mokymus „Duomenimis pagrįsta investicinių idėjų analizė ir sprendimų priėmimas”. Lektorius – Vitalijus Šostak) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.eu


 Žurnalo „Investuok“ rugsėjo numerio temos:

Viršelio tema

TOP 10 įmonių, kurias pirkau ir pamiršiu mažiausiai dešimčiai metų
Užsibuvusios infliacijos ir apskritai niūrių ekonominių prognozių aplinkoje investuotojai ieško, kur įdėti dalį savo portfelio taip, kad nereikėtų kasdien žiūrėti ir sukti galvą, ar teisingai pasielgė. Ilgametis „Investuok“ autorius siūlo krepšelį, kurio nereikėtų judinti ilgai.

Vertybinių popierių birža

Ar galima uždirbti Baltijos biržoje?
Vėl peržiūrime Baltijos portfelius. Paskutinį kartą – nusprendėme baigti šį investavimo žaidimą ir ieškoti naujų formų. Paskutinėje apžvalgoje profesionalų įžvalgos apie įdomiausias Baltijos įmones ir žinoma rezultatai – kaip jiems sekėsi valdyti pavyzdinius portfelius? Vertinant visą laikotarpį, mažiausia graža + 139 %, du portfeliai uždirbo daugiau nei po 200 %. O geriausias gezultatas + 257 %.

Po ypač gero laikotarpio nebūtinai lauks vien tik geros žinios
Šiaulių banko pirmojo pusmečio rezultatai analitikus privertė kelti nykštį aukštyn, o lūkesčius dėl gerų metinių rodiklių kelia ir artėjantis sandorio su „Invalda INVL“ finišas. Nors bankai vis dar rieškučiom semia paskolų brangymečio naudą, vis dėlto ekonominėje padangėje ne visos naujienos šviesios, tad patariama sekti atidėjinių formavimo dinamiką.

Požiūris

Infliacijos brizas plukdo į stovinčius vandenis
Lietuvos ekonomikos neištiko katastrofa, kurią jai žadėjo kai kurie ekspertai. Tačiau jei artimiausiu metu infliacija nebus suvaldyta, mūsų laukia dar vieni metai stovinčiuose ekonomikos vandenyse – taip mano VU docentas ir ekonomikos mokslų daktaras Algirdas Bartkus.

Rinkos pulsas

Sezoniškumas finansų rinkose
Investuotojai po vasaros atostogų grįžta į rinkas. Šių metų birželio ir liepos mėnesiai JAV akcijų ir kitose rinkose buvo pakankamai sėkmingi. Rinkos dalyviai galėjo mėgautis gana nuosekliu akcijų indeksų kopimu aukštyn. Šįkart nepasiteisino senas posakis „parduok gegužę ir eik ilsėtis“. Kokios apskritai yra sezoniškumo tendencijos ir ką statistika sako apie situaciją antroje metų pusėje?

Investicijų pajamos

Darbo užmokesčio dalis BVP struktūroje traukiasi – gerovė keliasi į pelno ir investicijų pusę
Darbo užmokesčio dalis Vakarų šalių BVP struktūroje mažėja, o investicijų ir pelno dalis auga. Tai rodo, jog norint atsidurti prie ekonomikos sukurtų gėrybių nėra kito kelio, kaip investavimas. Vis dėlto Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenys rodo, jog 2022 m. vos 1,6 % Lietuvos darbingo amžiaus gyventojų gavo bent vieną eurą iš akcijų ar kitų finansinių priemonių pardavimo.

Tamsioji investavimo pusė

„Freedom24“: per daug laisvės?
Rugpjūčio viduryje pasirodė daug neigiamos ir nerimą keliančios informacijos apie finansinę grupę „Freedom“, kuriai priklauso ir lietuvių itin pamėgtas brokeris „Freedom24“. Turintys sąskaitas pas šį tarpininką istoriją turėtų sekti itin atidžiai.

Nekilnojamasis turtas

Investavimas kylančių palūkanų aplinkoje
Kylančios palūkanos verčia investuotojus iš esmės pergalvoti savo investavimo strategijas. Kas veikė nulinių palūkanų aplinkoje, šiandien nebeveikia; seniai laukiamas būsto kainų kritimas vis neateina; įvairiais skaičiavimais, būstas nuomoti tampa patrauklesne alternatyva negu būstas parduoti. Aptariame įvairias galimybes.

Kaip seną butą paversti moderniu ir patraukliu
Naujos statybos būstų daugėja, tačiau dauguma žmonių vis dar gyvena prieš kelis dešimtmečius statytuose būstuose. Žurnalas „Investuok“ aiškinasi kaip juos paversti moderniais ir patogiais gyventi butais, o kada ir į kokią seno būsto pertvarką investuoti neapsimoka.

Kriptopasaulis

Kriptorinkose bręsta pokyčiai
Per vasarą kriptopasaulyje buvo daug įvykių ir naujienų. JAV reguliatorius pradėjo karą prieš keityklas, Europoje finišo tiesiąją pasiekė visuotinis reguliavimas, didžiausios finansų institucijos suskubo viešinti savo planuojamus kriptoprojektus. Nors didžiausių žetonų kainos pastaruosius mėnesius stovi vietoje, gausybė veiksmo į kažką tikrai išvirs. Verta tam pasiruošti.

Tendencijos

Į rinką žengia būrys naujos kartos vartotojų ir investuotojų. Kokie jie?
Maždaug tarp 1996 m. ir 2010 m. gimę jaunuoliai sudaro daugiau nei trečdalį pasaulio gyventojų skaičiaus ir netrukus aplenks tūkstantmečio, arba Y, kartą kaip gausiausia karta žemėje. Ši karta daro vis didesnę įtaką – ir kaip vartotojai, ir kaip investuotojai. Kaip tai gali pakeisti investavimą?

Automobiliai

Elektrinės dietos ypatumai
Užkietėjusius benzingalvius „pasodinti ant laido“ gali būti sunkesnė užduotis, nei atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Viena yra epizodiškai pasitaškyti kilovatvalandėmis mėgaujantis elektromobilių (EV) dinamika ir visa kas kita aukštyn kojom apversti kasdienius ilgesnių kelionių planavimo įpročius.

Įžvalgos

Makroekonomistas prieš investuotoją
Tikriausiai čia yra didžiausias klausimas 2023 metais. Makroekonomika sako, kad pasaulis susitrauks ir turėsime neigiamą kryptį – pirkimo vadybininkų užsakymai ir pramonė  pesimistiška. Tačiau investuotojai, nors ir su keliomis akcijomis, kelia pagrindinį pasaulio akcijų indeksą. Turime situaciją, kai makroekonomika prieštarauja pinigais balsuojantiems žmonėms, kad situacija bus gera. Kartais taip pasitaiko ir tai nebūna labai dažnai. Paskutinį kartą tai buvo 2009 m., kai situacija keitėsi – akcijos brango, o pesimizmas išliko rinkoje gan  ilgai. Kas teisus šį kartą?

Ir dar:

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys