PRENUMERATOS PASIŪLYMAS:


Žurnalo „Investuok“ prenumerata metams – 49 Eur
(11 numerių – nuo 2024 07 iki 2025 06)
Žurnalas neleidžiamas rugpjūčio mėn. – liepą-rugpjūtį – jungtinis numeris.

arba birželio žurnalo numeris, tiesiai į namus – 5,99 Eur
Gavę apmokėjimą iš karto išsiųsime jį nurodytu adresu.

Kartu su žurnalo prenumerata siūlome užsakyti:

AKTUALIJŲ VIDEO PODKASTĄ + 25 Eur (2024-iems metams)
– Tai žurnalo “Investuok” rengiama investuotojams svarbių aktualijų laida internete. Situacija, vertinimas, galimi scenarijai, įžvalgos. Ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį (išskyrus vasarą), tačiau tikimės parengti ir 3 mėnesines laidas, nuorodas žiūrėjimui atsiųsime el.paštu, trukmė ~ 45 min.
– 3 podkasto rubrikos. Pirmoji – su kviestiniais svečiais nagrinėjame tuo metu investuotojams svarbiausius klausimus. Antroji – investuotojų Ž. Speteliūno ir T.Laurecko mėnesinė laida. Trečioji – NT – 2024 m. prie podkasto komandos jungiasi nuomos praktikas Jurgis Vilutis – šalia kitų autorių laidų jis rengs mėnesines savo analizės ir įžvalgų laidas.
Užsakę 2024 m. podkastą, galėsite matyti ir visas anksčiau paskelbtas laidas – iki šiol paskelbta daugiau nei  60 laidų (komplekto kaina – 49 Eur žurnalo prenumerata + 25 Eur podkastas = 74 Eur).

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Birželio mėnesio
žurnalo "Investuok"
numeris

(tiesiai į namus)

Sutaupote 0
Pirkti
36 €

27


Pusmetinė
prenumerata

6 žurnalo numeriai

(07-08,09,
10,11,12,01 mėn.)

Sutaupote 9
Pirkti
66 €

49


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

Sutaupote 17
Pirkti

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumeratą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ birželio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Tebelaukiam neateinančios krizės
Pastarosios meškų rinkos dugną stebėjome dar 2022 m. rudenį. Nuo to laiko vyksta augimas, kuris oficialia bulių rinka pavirto dar praeitą vasarą. Tačiau investuotojus vis dar persekioja nerimas, ar augimas tvarus. Ką reiškia tokia dvilypė būsena ir kokių rodiklių svarbu nepražiopsoti?

Tendencijos

Europiečiai prioritetą teikia investicijoms į JAV įmonių akcijas
Spręsdami, ar investuoti į (įmonės) akciją lietuvišką, lietuviai prioritetą toliau teikia užsienio, dažniausiai JAV, įmonių akcijoms. Ir ne vien lietuviai – Europoje pastebimos kapitalo judėjimo už Atlanto tendencijos. Kas lemia tokias tendencijas ir kuo tai gresia Lietuvai ir Europai?

Vertybinių popierių birža

Iš pelenų kyla nauja biržos žvaigždė
Valstybės valdoma naftos ir suskystintų gamtinių dujų terminalų operatorė „KN Energies“ – potenciali nauja žvaigždė Baltijos biržose, pastaruoju metu rinką užvertusi įkvepiančiomis naujienomis. Analitikai liaupsių įmonei negaili, bet vis dėlto įsigilinę įdėmiau pripažįsta, kad akcijų likvidumo stoka nėra

„Dino Polska“: kaimynystėje augantis milžinas?
Praeitame „Investuok“ numeryje pristatėme didelį tyrimą „Global Outperformers“, aptartos viso pasaulio įmonės, per dešimt metų investuotojams atnešusios dešimteriopą grąžą. Viena iš tokių išskirtinių įmonių sėkmingai auga mūsų kaimynėje Lenkijoje. Pristatome ją plačiau.

Taupyk

Po 9 metų pertraukos indėlių palūkanos Lietuvoje vėl viršija infliaciją
Jeigu išsipildys Finansų ministerijos 2024–2025 m. prognozės, iš indėlių galima bus uždirbti šiemet ir kitąmet, todėl verta apsvarstyti galimybę padėti indėlį metams ar dar ilgesniam laikotarpiui, kol palūkanos nepradėjo tirpti.

Pasaulio žvaigždės

Investavimo legendų 2024 m. I ketvirčio portfeliai
Tęsiame pastaruosius dešimtmečius geriausius rezultatus demonstravusių gerai žinomų investuotojų portfelių pokyčių per pastarąjį ketvirtį apžvalgą ir stebime, ko šios legendos įsigijo pastaruoju metu. Gegužės mėnesį paskelbti naujausi šių investuotojų portfelių duomenys, kurie dažnai sulaukia didelio atgarsio finansų rinkose.

Technologijos

Orų prognozė – gali būti debesuota
Kol visas pasaulis kalba apie dirbtinį intelektą ir kaip jis pakeis mūsų gyvenimą, nevalia pamiršti ir kito itin svarbaus šiuolaikinių technologijų švyturio – debesijos paslaugų. Šiai rinkai prognozuojamas įspūdingas ilgalaikis augimas, tad verta pasidairyti investicijų.

Nekilnojamasis turtas

Vokietijos brigada sujudins snūduriuojančią NT rinką
Šį pavasarį Lietuvoje įsikūrė pirmieji Vokietijos brigados kariai. Kol kas jų kiek daugiau nei 20, o iki 2027 m. mūsų šalyje planuojama dislokuoti apie 5000 karių ir civilių. Kai kurie iš jų atvyks su šeimomis, ir visi turės kur nors gyventi. NT rinkos dalyviai atidžiai seka šį procesą.

Šalys ir rinkos

Lėtėjantis Kinijos augimas
Kinijai pastaruoju metu susiduriant su ekonominiais ir kitais iššūkiais, investuotojai svarsto, ar antra pagal dydį ekonomika pasaulyje apskritai turėtų užimti vietą jų investiciniuose portfeliuose. Analizuojame, kokie veiksniai atpigino Kinijos akcijas ir ko galima tikėtis ateityje.

Sektoriai

Įdomiausios sparčiai augančio vaizdo žaidimų sektoriaus įmonės
Vaizdo žaidimai – gana nauja sritis, bet pagal pajamas šiandien jau dvigubai didesnė industrija negu muzika ir filmai kartu sudėjus. Toks spartus augimas masina investuotojus paieškoti perliukų savo portfeliui. Paieškokime kartu.

Motociklai

Dviratė metamorfozė
Didžiaisiais sovietinio deficito laikais, kai automobilius galėdavo įsigyti tik paskyras gavę laimingieji arba rublių pertekę apsukruoliai, motociklas daugybei šeimų buvo vienintelė daugiau mažiau prieinama nuosava transporto priemonė. Per tris pastaruosius dešimtmečius padėtis pasikeitė beveik neatpažįstamai. Anuomet motociklas buvo varguolio statusą patvirtinantis daiktas, o dabar – nutrūktgalviško gyvenimo būdo ir netgi prabangos simbolis.

Investuotojo laisvalaikis

Nardymo safaris Raudonojoje jūroje
Dar niekada gyvenime nebuvau patyręs tokio jausmo: esi apsuptas žuvų spiečiaus ir staiga jos visos dingsta. Pradedi dairytis ir matai po kojomis vieną 2–2,5 metro ryklį ir jį sekantį mažesnį. Galva lieka tuščia tuščia… Ar ne tokie įspūdžiai ir paverčia pačių įvairiausių profesijų žmones užkietėjusiais nardytojais?

Požiūris

Investicija „prieš srovę“ atnešė finansinę laisvę
Nuo 2006 m. investuojantis Donatas Mačinskas (39) išgarsėjo pasidalinęs savo sėkmės istorija, kaip 2020 m. nusipirkęs didelį kiekį rinkos iš esmės nurašytos JAV pramogų bendrovės „GameStop“ akcijų po pusmečio jas pardavė 35 kartus brangiau.

Ir dar:

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys