Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

95 €

29


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 nemokami numeriai
  (t.y. + 2 mėnesiai. Viso 13 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 66
Pirkti
175 €

54


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 nemokami numeriai
  (t.y. + 2 mėnesiai. Viso 13 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai „Kaip apsisaugoti
  nuo infliacijos“

  (3 paskaitos internetu,
  veda ekonomistas T.Marčiulaitis)

Sutaupote 121
Pirkti
194 €

64


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 nemokami numeriai
  (t.y. + 2 mėnesiai. Viso 13 mėnesių)
 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Kaip apsisaugoti nuo infliacijos“

  (3 paskaitos internetu,
  veda ekonomistas T.Marčiulaitis)

 • Aktualijų Video
  Podkastas

  (min. 2 kartus per mėnesį
  2022 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 130
Pirkti

Norėdami sužinoti daugiau apie akciją, spauskite čia

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + INF (jei kartu užsakote ir mokymus „Kaip apsisaugoti nuo infliacijos”) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ spalio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Baltijos biržoje karšta
Per metus iki rugsėjo pabaigos pagrindinis Baltijos biržos indeksas „OMX Baltic Benchmark GI“ buvo pakilęs 66 %. Dienos apyvarta sukasi apie 3 mln. eurų – trigubai daugiau negu prieš pandemiją. Kas vyksta namų rinkoje ir ko laukti ateityje?

Požiūris

Verslumo formulė: aistra, žinios ir veiksmas
Birutė Miškinienė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos vadovė, drąsiai sako iki penkiasdešimties metų užsitikrinusi finansinę laisvę, todėl dabar galinti ramiai svarstyti, ko nori iš gyvenimo. Šiandien didžiausia jos aistra – VU Verslo mokykla ir jos ateitis.

Vertybinių popierių birža

„Universal Music Group“ debiutinis šokis akcijų rinkoje
Siekiant pasinaudoti besitęsiančiu vakarėliu akcijų rinkose, didžiausia pasaulyje muzikos įrašų kompanija „Universal Music Group“ rugsėjo 21 d. debiutavo Amsterdamo akcijų biržoje. Pirmąją prekybos dieną akcijų kaina į viršų šovė beveik 40 %. Tad paanalizuokime, ar rinka tinkamai įvertino šią įmonę, ir pažvelkime į jos ateities perspektyvas.

Opcionų rinka pralenkė akcijų rinką
Pandemija ne tik paveikė pasaulio ekonomiką, bet ir prisidėjo prie to, kad išaugo susidomėjimas investavimu bei prekyba finansų rinkose. Rinkos naujokus dažnai gundo pasirinkimo sandoriai (angl. option), todėl „Investuok“ plačiau supažindina su šiuo įdomiu, bet rizikingu investavimo būdu.

Sektoriai

Aviacijos sektoriui vis dar skauda
Tik prasidėjus COVID-19 pandemijai visiems tapo aišku, kad kelionių ir paslaugų sektoriai nukentės labiausiai. Nuo pirmųjų sienų uždarymo ir tarptautinių apribojimų praėjus daugiau nei metams, aviacijos sektorius išlieka gerokai sukrėstas. Tačiau gal jau matosi šviesa tunelio gale?

Nekilnojamasis turtas

Butas iš brėžinių: kaip išsirinkti?
Rudeniop būsto pirkimo karštligė Lietuvoje šiek tiek aprimo, bet pirkėjų apetitas vis tiek lenkia statytojų tempus, tad naujų butų sandėlis gerokai ištuštėjęs. Todėl dalis žmonių perka butus dar nė nepradėtuose statyti namuose. „Investuok“ aiškinasi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant butą iš brėžinių ir kaip įvertinti tai, ką jame matome, o ko nepamatysime.

Namas: pirkti(,) negalima(,) atidėti
Žmonės, kurie nusprendžia patys rūpintis savo namo statybomis, įsivaizduoja, kad pasistatys jį pigiau nei pirkdami iš plėtotojo. Tačiau šiais laikais bandydami tokiu būdu sutaupyti jie rizikuoja, kad bus atvirkščiai – namo kaina gerokai išaugs.

Tamsioji investavimo pusė

„Evergrande“: ar Kinijos NT rinkai galas?
Apie perkaitusią Kinijos nekilnojamojo turto rinką kalbos sklinda jau ne vienus metus. Krizės ar bent didesnės korekcijos užsienio investuotojai laukti jau pavargo, apie naujus šalies miestus vaiduoklius dokumentikos sukurta begalybė, būsto įperkamumo lygiai tapo archetipiniais nesveikos rinkos pavyzdžiais. Ir štai beveik netikėtai kortų namelis pradėjo byrėti.

Regionai

Molėtai – jau ne tik ežerų kraštas
Molėtus įprastai siejame su poilsiu gamtoje: ten buto ar sodybos dažnai ieškojo norintys įsigyti antrąjį būstą, o pastaruoju metu – ir galintys dirbti nuotoliniu būdu. Šiandien tenai ateina didelės investicijos – statomas „Teltonikos“ technologijų centras. Kaip jis pakeis Molėtus?

Investuotojo dienoraštis

Ką bendro turi virtualus pasaulis, savavaldžiai automobiliai ir būstas Lietuvos regionuose
M. Zuckerbergas nori transformuoti „Facebook“ iš socialinio tinklo į virtualaus pasaulio (angl. metaverse) bendrovę vos per penkerius metus, o Elonas Muskas nori pirmasis komercializuoti „Teslos“ visiškai autonominio vairavimo technologiją. Šiame straipsnyje pasidalinsiu mintimis, kaip šios dvi inovacijos visam laikui gali pakeisti Lietuvos regionus ir tam tikrą nekilnojamąjį turtą paversti puikia ilgalaike investicija.

Automobiliai

Pandeminių problemų bumerangas smogė autoverslui
Jei kaip tik šiuo metu jus apsėdęs nenugalimas noras atnaujinti šeimos transporto parką, susidėvėjo duonai užsidirbti padedanti kablukas ar furgonas – priimkite nuoširdžią užuojautą. 2021-ieji yra vieni netinkamiausių laikotarpių įsigyti automobilį. Štai kodėl.

Įžvalgos

Startuoliai – ilgalaikė investicija
Lietuva didžiuojasi sparčiai augančia startuolių armija. Nors jų indėlis į ekonomiką dar nėra labai svarus, augimo tempai nuteikia optimistiškai. Be to, veržlios jaunos įmonės keičia visą verslo aplinką, net gyvenimo būdą. Pažvelkime iš arčiau į šį daugeliui menkai pažįstamą pasaulį.

Laikas – daugiau negu pinigai
Mus nuolatos lydi didžioji ekonominių santykių drama: esame priklausomi nuo ateities veiksnių, tačiau veikti turime šiandien. Tokiu struktūrinių pokyčių laikotarpiu, kokiu gyvename dabar, laikas atskleidžia savo paslėptą prasmę.

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys