Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

100 €

44


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 seminarai/ webinarai
Sutaupote 56
Pirkti
180 €

93


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Kaip įvertinti esamą
  situaciją ir priimti
  investicinius sprendimus“

  (3 paskaitos internetu,
  Makro analizė su M.Dubnikovu)

Sutaupote 87
Pirkti
199 €

99


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

 • 2 seminarai/ webinarai
 • Mokymai
  „Kaip įvertinti esamą
  situaciją ir priimti
  investicinius sprendimus“

  (3 paskaitos internetu,
  Makro analizė su M.Dubnikovu)

 • Aktualijų Video
  Podkastas

  (min. 2 kartus per mėnesį
  2023 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 100
Pirkti

Norėdami sužinoti daugiau apie akciją, spauskite čia

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + MD (jei kartu užsakote ir mokymus „Kaip įvertinti esamą situaciją ir priimti investicinius sprendimus. Makro analizė su M. Dubnikovu”) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumeratą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ lapkričio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Obligacijos uždirbs daugiau už akcijas
Obligacijos – tai nuobodi finansinė priemonė, kuri nieko neuždirba. Tokią priemonę galima pasiūlyti nebent rizikos bijančiai močiutei. Teisingai? Neteisingai. Per pastarąjį dešimtmetį obligacijų vertinimas, ypač tarp naujų investuotojų, gerokai išsikreipė. Ši istoriškai puiki priemonė tapo niekam neįdomi ir pamiršta. Tačiau atėjo laikas, kai būsime tiesiog priversti ją prisiminti.

Vertybinių popierių birža

Dividendų aristokratai
Ekonomikos neapibrėžtumas ir pokyčiai rinkose verčia ieškoti stabilesnių pajamų iš investicijų. Dėl stipriai pabrangusių pinigų investuotojai pakeitė požiūrį: jų dėmesys jau kuris laikas nukreiptas į įmonių generuojamus realius pinigų srautus ir jų panaudojimą tiek toliau investuojant į verslą, tiek dalinantis juo su investuotojais – mokant dividendus. Straipsnis apie įmones mokančias didelius ir stabilius dividendus.

Pajamos iš augančių palūkanų vs apetito paskoloms mažėjimas
Apniukusią ekonominę padangę ir kylančias palūkanas investuotojai ir verslai pasitinka su nerimu, vis dėlto bankams brangstantis skolinimas bent jau teoriškai reiškia didėsiančias palūkanų pajamas. Spalio numeryje aptarėme JAV bankų situaciją, šį kartą plačiau apie Baltijos biržos bankus ir bendrą aplinką.

Pirko „Vilkyškes“, pardavė „Aprangą“
Praėjus dviem mėnesiams vėl peržiūrime virtualių investuotojų Baltijos biržoje portfelius – rinka šiuo laikotarpiu smuko 10,3 %, trys iš keturių portfelių pasiekė geresnius rezultatus.

Sektorius

Kam priklausys metavisata?
Kas yra metavisata? Kol kas ją galime įsivaizduoti kaip virtualių pasaulių rinkinį, virtualiąją realybę, kur žmonės bendrauja, žaidžia žaidimus ar kitaip pramogauja. Bet viskas greitai keičiasi ir metavisata gali pasibelsti į kiekvieno iš mūsų duris. Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 globalių įmonių, aktyviai investuojančių į metavisatos infrastruktūros kūrimą.

Aktualija

Kaip palūkanos pakeis mūsų gyvenimus?
ECB sprendimas padidinti palūkanas žaibiškai pakėlė pinigų vertę – europiečiai tokios pinigų kainos nėra matę daugiau nei dešimtmetį ir jaunajai investuotojų bei nekilnojamojo turto pirkėjų kartai tai dar nepatirtas įvykis. Kadangi tai labai svarbu, vis kitais kampais analizuojame, kokią įtaką augančios palūkanos turės gyventojams ir verslui, kaip tai veiks turto klases ir kaip tuo galima pasinaudoti ar apsisaugoti.

Mėnesio istorija

Ar „Credit Suisse“ taps naujuoju „Lehman Brothers“?
Rinkose vykstant sukrėtimams ir išaugus neapibrėžtumui visuomet pradeda sklisti gandai. Dažnai tie gandai susiformuoja apie konkrečią įmonę, ypač jei galima rasti situacijos paralelių su istorinėmis krizėmis. Šiandien piktų apkalbų auka yra „Credit Suisse“ – institucija medijose vadinama naujuoju „Lehman Brothers“, laukiama jos nemokumo. Bet juk tai tik gandai?

Parama

Kaip smulkiajam investuotojui pastatyti savo saulės parką?
Šį kartą apie tai, kaip su ES parama saulės parką galėtų įsirengti ir pagamintą elektrą pardavinėti mažmeninis investuotojas? Ne visai tiesus, bet vis dėlto įmanomas variantas pasirodo yra.

Nekilnojamasis turtas

Kiek pasirengę mokėti nuomininkai?
Nuomojamo būsto pasiūla šį rudenį gerokai gausesnė nei įprastai tokiu metu, o balsai, tikinantys, kad neišgalėdami mokėti į padebesius šovusių būsto nuomos kainų nuomininkai išsibėgios ir nuomos kainos prasidėjus šildymo sezonui kris, artėjant žiemai vis garsėja. Žurnalas „Investuok“ aiškinasi, ko tikėtis ateityje.

Investuotojo dienoraštis

FED signalizuoja pauzę ir Kinijos komunistų partijos suvažiavimo aidai
JAV centrinis bankas pradeda komunikuoti apie galimą pauzę keliant palūkanas, bet tai gali būti dar viena monetarinės politikos klaida – tai gali lemti didesnes palūkanas vėliau. Antroje dienoraščio dalyje – mintys apie Kinijos komunistų partijos suvažiavimą ir galimų jo pasekmių finansų rinkoms.

Automobiliai

Automobilių rinkos burbulas (ne)sprogs?
Lietuvių liaudies išmintis byloja, kad per visą ratuoto šeimos nario eksploatavimo laikotarpį visi automobilininkai nuoširdžiai džiaugiasi tik du kartus: kai mašiną nusiperka ir kai ją parduoda antrinėje rinkoje. Pastaruoju metu ši aksioma gavo mažiausiai vieną išimtį. Parduoti lengva, bet ką nupirkti?

Įžvalgos

Kiek ilgai dar lauksime investicinės sąskaitos?
Latvijos parlamentas prieš kelias savaites priėmė sprendimą praplėsti savo investicinės sąskaitos režimą, įtraukiant nelistinguojamų įmonių išleistas obligacijas. Naujo įstatymo pakeitimo tikslas – skatinti vietinę kapitalo rinką ir mažinti verslo priklausomybę nuo bankinio finansavimo. O Lietuvoje investicinės sąskaitos kaip neturim, taip neturim. Kada sulauksim?

2023-ieji: gulbės, drakonai ir prognozės
Juodoji gulbė – metafora, apibūdinanti netikėtą, didelį poveikį turintį įvykį, kuris vėliau dažnai paviršutiniškai racionalizuojamas. Taigi, po laiko mes puikiai „gebame“ ne tik paaiškinti labai sudėtingus reiškinius, bet ir esame linkę manyti, kad tai net buvo lengva numatyti. Ar bus lengva nuspėti, kas mūsų laukia 2023-iaisiais?

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Kriptovaliutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys