Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

5.99 €

5.99


Liepos-rugpjūčio mėnesių
žurnalo "Investuok"
numeris

(tiesiai į namus)

Sutaupote 0
Pirkti
36 €

24


Pusmetinė
prenumerata

6 žurnalo numeriai

(09,10,11
12,01,02 mėn.)

Sutaupote 12
Pirkti
85 €

63KOMPLEKTAS

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • Aktualijų Video
    Podkastas
    (min. 2 kartus per mėnesį
    2022 m., išskyrus vasarą)

Sutaupote 22
Pirkti

Norėdami sužinoti daugiau apie akciją, spauskite čia

Arba: duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB „Leidybos studija“
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + POD (jei kartu užsakote ir Aktualijų video podkastą) + prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.euŽurnalo „Investuok“ birželio mėnesio numerio temos:

Viršelio tema

Karštinė nuomojamų būstų rinkoje
Jei pastaruoju metu ieškojote nuomininkų, problemų nepatyrėte. Net sakyti „ieškojote“ neteisinga, nes šalies būsto nuomos segmente susiklostė neeilinė situacija. Išsekus pasiūlai tarp nuomininkų vyksta net „aukcionai“. Bet ar išaugusi paklausa, kuri gerokai kilstelėjo ir nuomos kainas bei pajamingumą, tvari?

Aktualija

Davosas 2022: kas svarbiausia pasauliui?
Kiekvienais metais pasaulio lyderiai susirenka į visiems puikiai žinomą Davoso konferenciją. Šiais metais konferencija vyko pirmojo per dešimtmečius karo Europoje fone. Tad ir pagrindinės temos buvo karas ir jo padariniai – maisto trūkumas, energinis saugumas, infliacija bei pasaulio ateitis.

Vertybinių popierių birža

Kaip sekasi pasaulio numylėtinėms FAANG?
Prieš kelerius metus santrumpa FAANG buvo siejama su puikia grąža ir aukščiausia kokybe. Kaip ir visoms technologijų įmonėms, šioms žemų palūkanų normų ir vis didėjančio pinigų kiekio aplinka leido įgyvendinti visas svajones. Tačiau laikai keičiasi, pigių pinigų era eina į pabaigą. Tad kaip sekasi FAANG sutikti šiuos pokyčius?

Nuobodusis komunalinis sektorius padės apsaugoti jūsų portfelį
Bulių rinkoje pamirštas, į investavimo užmarštį nustumtas komunalinių paslaugų sektorius vėl atsigauna ir grįžta į investuotojų akiratį. Kodėl nuobodu – puiku? Kokias grėsmes šiam sektoriui kelia kova su infliacija? Į kokias kompanijas investuotojai galėtų atkreipti dėmesį?

Tendencijos

Meškų rinkų JAV istorija
Situacija akcijų rinkose mažai ką verčia abejoti, jog kontrolę biržose jau senokai perėmė meškos. Jų eilė atėjo po įspūdingo pandeminio ralio. 2019–2021 m., vos per trejus metus, pagrindinis JAV akcijų indeksas S&P 500 pakilo beveik 100 %. Tai gerokai daugiau nei istorinė ilgesnio laikotarpio metinė vidutinė grąža, kuri sukdavosi apie 9–10 %.

Nekilnojamasis turtas

Atostogų būstas: ką galima nusipirkti už 200 000 eurų? II
Praėjusiame „Investuok“ numeryje aptarėme, ką už tokią pat sumą galima įpirkti Lietuvos pajūryje ir Ispanijos bei Kipro kurortuose. O šįkart pasidomėkime, ką už tokius pinigus galima įsigyti ne euro zonos kurortuose Turkijoje ir Bulgarijoje, kur sezonas taip pat ilgesnis, o saulės daugiau nei mūsų pajūryje.

Sektoriai

Investavimas į prabangos prekes
Sveikas protas lyg ir kuždėtų, kad pandemija ir panašios negandos pirmiausia smogs prabangos prekių segmentui, nes baimė dėl ateities pirmiausia pasireiškia mažėjančiu išlaidavimu. Bet nutiko priešingai – prekyba prabangos prekėmis klesti. Analizuojame priežastis ir pasekmes.

Kriptopasaulis

Kintamas kriptopasaulio stabilumas
Šią gegužę nutiko tai, kas neturėjo nutikti. Garsiai braškėdamas įlūžo vienas svarbiausių kriptopasaulio stulpų – stabilios monetos mitas. Viena populiariausių stabilių monetų „TerraUSD“, turėjusi visada kainuoti vieną dolerį, staiga pasirodė esanti bevertė. Ką tai reiškia visai kriptosistemai?

Požiūris

Kaip būti ne tik turtingam, bet ir teisingam
Gerovės ir turto valdymo paslaugas teikiančiai įmonei „Orion Wealth“ netinka posakis „pinigai nekvepia“. Čia laikomasi naujos poveikio investavimo (angl. impact investing) krypties – siekiama, kad finansiniai sprendimai būtų ne tik pelningi klientams, bet ir teisingi, prisidedantys prie teigiamų visuomenės pokyčių. Kaip tai atrodo praktiškai, „Investuok“ aiškinasi su „Orion Wealth“ vadovu ir partneriu Mindaugu Strėliu.

Įmonės analizė

„BEYOND MEAT“ veiklos apžvalga
„Beyond Meat“ – augalinės kilmės mėsos gamintoja, siūlanti produktus jautienos, kiaulienos ir paukštienos kategorijose. Įmonė naudoja patentuotą ir mokslu paremtą inovatyvią technologiją, galinčią iš augalinės kilmės produktų atkurti mėsos pagrindinę struktūrą, kompoziciją, skonį, spalvą, kvapą. Kaip atrodo ši įmonė analitiko akimis?

Investuotojo dienoraštis

Infliacijos šaknys, ECB, gamtinės dujos ir kodėl aš meška
Šįkart dalinuosi keturiais tekstais, kuriuose apžvelgiu gana skirtingas temas. Analizuoju, kodėl ne centrinių bankų pinigų spausdinimas sukėlė infliaciją, bet fiskalinis stimulas, taip pat kodėl ECB laukia itin sunkių sprendimų metas. Pasidalinsiu prognoze, kodėl JAV laukia gamtinių dujų krizė, ir šiek tiek plačiau papasakosiu, kodėl iš buliaus tapau meška.

Finansinis švietimas

Kaip kalbėti apie pinigus su vaikais
Kokia kalbėjimo apie pinigus grąža? Pasirodo, ji gali gerokai viršyti lūkesčius, jeigu apie pinigus kalbamės su… vaikais. „Investuok“ pašnekovės – Lina Banytė-Surplienė, knygos „Apie pinigus su vaikais“ autorė, ir Natalija Vėževičienė, asmeninių finansų kultūros lektorė.

Automobiliai

Dyzelinė eutanazija
Transporto pasaulio biblijos pačiame pirmame puslapyje įrašyta tokia aksioma: „geriausias komercinis automobilis tas, kuris už mažiausią kainą perveža daugiausia krovinių“. Todėl inžinieriai ir konstruktoriai ilgai daugiausia dėmesio skirdavo būtent šiam uždaviniui spręsti.

Įžvalgos

Kai bėda po vieną nevaikšto
Kviečių ateities sandorių kaina „Euronext“ biržoje gegužės viduryje perlipo 400 eurų už toną lygį ir nuo karo Ukrainoje pradžios pabrango 50 %. Per metus kviečių kaina padvigubėjo. Ar jau pasiektos kainos lubos ir ko laukti artimiausiais metais?

Apžvalgos

Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Garsios mintys